Приватна санітарно-епідеміологічна служба

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (2)На жаль, найбільш живучими на нашій планеті видами є не прекрасний зразки фауни, а мерзенні щури, комарі, клопи, кліщі і таргани. З цим нічого не поробиш. Людина ще з доісторичних часів змушений з ними боротися. І, як показує практика, до перемоги йому ще далеко.

Нашестя гризунів завдають серйозної шкоди продукції на складах, комарі та інші кровопивці не дозволяють заснути влітку в приватних будинках, мурахи в « вишуканому » десерті псують репутацію пафосних ресторанів… З усім цим слід якось боротися ! Дезінсекція, дезінфекція та дератизації – три дуже затребуваних виду діяльності. Вони цілком можуть стати основою непоганого бізнесу.

Приватна санітарно -епідеміологічна служба навряд чи може бути дуже великим підприємством. Досить кількох фахівців, офісу, одного або двох автомобілів і, власне, обладнання та хімічних засобів для боротьби з різними шкідниками.


Клиника Универсальная Ветеринарная Помощь

Що можна запропонувати клієнтам ? В принципі, спектр послуг може бути дуже широкий. Для власників квартир у багатоповерхівках це буде знищення гризунів, тарганів, комарів ; для господарів котеджів – боротьба з землерийками і кротами, знищення личинок комарів у басейнах, очищення території від кліщів та іншого гнусу. Крім приватних житлових приміщень і територій можна також займатися санітарним очищенням цехів на виробничих підприємствах, торгових площ, складських приміщень, офісів і т. д.

Не слід забувати, що наявність гризунів і комах в приміщенні – це не тільки дискомфорт і антисанітарія, а ще й потенційна загроза поширення небезпечних для життя вірусів. Тому будь-яка людина прагне жити без цих набридливих « сусідів». І йому необхідна допомога.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *