Приватна дитяча стоматологія зі стилізацією

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

завантаження (17)У наш час похід до стоматолога вже не так страшний як, приміром, ще десятиліття тому. Зараз зуби можна лікувати без болю і значного дискомфорту. Причина в новому сучасному обладнанні, та й у самих віруючих – садизм в стоматології нині не вітається. Однак вести до стоматолога свого улюбленого малюка все ще буває психологічно складно. Картинки з власного дитинства стійко засіли в підсвідомості : раптом безцінною кровиночці зроблять боляче або налякають.

З поширенням приватних стоматологічних клінік батьки мають великий вибір місць, куди можна повести дитину на лікування. І, як правило, вони до цього вибору підходять досить відповідально. Звичайна дитяча стоматологія, нехай навіть з хорошим обладнанням та кваліфікованим персоналом, не обов’язково виграє в конкурентній боротьбі. Дбайливих мам і тат разом з їхніми чадами слід залучити чимось особливим.

Новим словом в дитячій стоматології може стати клініка зі стилізацією. Переступивши поріг такого закладу, дитина потрапить у казку або в мультяшних атмосферу. Стилізація повинна стосуватися не тільки інтер’єрів, але також зовнішнього вигляду і поведінки персоналу. Білий або зелений медичний халат ж не обов’язкова норма. Стерильною і зручною може бути і кольорова одяг, яку дитина не буде асоціювати з чимось лікарняним. У подібній клініці категорично не повинно бути ніяких медичних запахів, черг і плачуть під кабінетами діток. Прийом строго по запису допоможе уникнути останнього.

Тестовый участок на можайском шоссе с использованием Активных дорожных сигнальных столбиков с питанием от энергии земли

Головне : лікар- стоматолог в очах дитини має перетворитися на доброго чарівника, після м’яких дій якого зуб перестане боліти або зникне незручна дірочка.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Приватна дитяча стоматологія зі стилізацією, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *