Причини успіху і провалу інтернет-бізнесу або кращий сервер для бізнесу

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (65)Незаперечний факт, що для бізнесу, який повністю належить до сфери ІТ, головне – це створення ідеально функціонуючого сайту. Яке питання при цьому потрібно вирішити в першу чергу? Якщо опустити моменти дизайну, веб- програмування і підбору унікальних текстів, що є абсолютно індивідуальними аспектами, то на перше місце виходить питання про сервер, де буде розміщена інформація по сайту. Цей технічний питання жодним чином не можна ігнорувати. Вже не один успішний інтернет -проект був на корені зарубаний недобросовісними хостинг- провайдерами.

Надійна робота сервера – значна перевага будь-якого інтернет -бізнесу. Для її досягнення можливі різні варіанти. По-перше, можна купити фізичний сервер. Для масштабних інтернет-проектів з великими обсягами інформації, особливо зображень і відеофайлів, в покупці фізичного сервера є свій резон. Це надійно. Але, з іншого боку, це дорого, причому витрати будуть постійними. Для обслуговування сервера потрібен буде спеціальний працівник. Варіант номер два – оренда фізичного сервера. Це підійде для великих ннтернет – проектів, існування яких надалі під питанням. Перевага – разом з орендою обладнання до нього буде приставлений кваліфікований обслуговуючий персонал. Третій варіант – оренда віртуального сервера. Її відмінність від звичайного хостингу в значно більшої самостійності. На віртуальному сервері може знаходитися один або більше сайтів, їх можна видаляти або додавати самостійно. І, нарешті, варіант номер чотири, найпоширеніший – віртуальний хостинг. Це дешевий і зручний спосіб для невеликих ннтернет -проектів або початківців бізнесменів, які надалі знайдуть більш відповідне рішення щодо сервера.

Хоча питання щодо сервера носить технічний характер, все ж сервер обслуговують люди. А значить, людський фактор нікуди не подівся. Тому, інтернет-бізнес, хоча й сфера віртуальна, все ще абсолютно залежний від професіоналізму та сумлінності людей.

Качественное и не дорогое Золочение iPhone 5.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *