Прибирання підїздів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

завантаження (73)Жити в чистоті хочеться всім, а от прибирати не любить ніхто. І якщо квартиру ми вважаємо споконвічно своєю територією, яку так-сяк необхідно якось підтримувати в порядку, то під’їзд у нас простір спільне.

Відомо, що ще радянські часи виробили у людей звичку сприймати розпливчасте поняття «загальне » у смисловому контексті « нічиє ».

Ось і перетворилися наші під’їзди в кращому випадку в полотна для малювання непристойних мистецтв, а в гіршому – в туалети, а то й нічні кубла для наркоманів і бомжів.

Ситуацію трохи виправили кодові замки та домофони. Однак і вони не є абсолютним захистом. Під’їзди і ліфти звичайних, не елітних, будинків залишаються страшними, що не прибраними, застарілими, а іноді навіть похмурими.

Виправити ситуацію докорінно і відразу, зрозуміло, неможливо. Однак багато мешканців у останні роки проявляють хорошу ініціативу з ремонту, а також прибирання під’їздів. Ось тільки в під’їзді таких ентузіастів, як правило, виявляється декілька. Решта на них косяться – навіщо це потрібно. Прибирати регулярно за графіком, нехай навіть і нечасто, ніхто не бажає. Кажуть, краще заплатити комусь за прибирання. А кому платити ? Бабусі – сусідки ? Це якщо вона еже захоче прибирати…

Таким чином, виходить, що прибиранням під’їздів можна займатися на цілком організованою основі і заробляти на цьому хороші гроші. Наприклад, чому б не створити щось на зразок служби з прибирання під’їздів. Зрозуміло, не всі мешканці будуть згодні наймати людей з боку для прибирання. Але десь клієнти знайдуться. І вже їх- то необхідно « вбити наповал » якістю і професіоналізмом. Як ? Дуже просто! Бізнесмену слід взяти за правило не наймати в службу прибирання під’їздів осіб без певного місця проживання і неохайного виду бабусь.

Аномальный туризм http://xtravels.ru/

Найкраще для подібної роботи набрати студентів. Молодих, підтягнутих і енергійних. Далі слід звернути увагу на інвентар та засоби для прибирання. Все має бути нове, сучасне, акуратне. Висока якість прибирання обов’язково викличе обговорення серед мешканців сусідніх під’їздів та будинків. Вони й стануть наступними клієнтами. А далі кількість клієнтів буде збільшуватися в геометричній прогресії.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Прибирання підїздів, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *