Прокат будівельних інструментів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (5)Будівельні інструменти відносяться до необхідних атрибутів людей, чия діяльність пов’язана з будівельно – ремонтними роботами. Кожен майстер знає, як важливо мати високоякісний інструмент без якого, як без рук. Але, що робити тим, хто не є робочим-будівельником, а потребує інструменті лише час від часу. Адже хороший інструмент коштує дорого, а поломки в будинку трапляються не так вже й часто. Ну, наприклад, потік змішувач на кухні, необхідно забити цвях або вкрутити шуруп. Тут вже не обійтися без гайкового ключа, молотка і викрутки.

Бізнес ідея, яку я хочу представити, полягає у відкритті пункту, в якому можна взяти будівельні інструменти напрокат. Вважаю, що такий малий бізнес принесе невеликий, але стабільний дохід. Хто ж є потенційними клієнтами цього пункту прокату?

По-перше, це будівельники – приватники, які не мають власних інструментів. Ціну прокату вони, як правило, включають в кошторис ремонтних робіт. До другої категорії можна віднести будівельні організації, які не мають в наявності будь-якого інструменту або він вийшов з ладу. Самою проблемною групою для пункту прокату будівельних інструментів є приватні особи. Оскільки вони є непрофесіоналами, їм потрібно приділити особливу увагу і проінструктувати з питань, пов’язаних з експлуатацією інструментів.

У першу чергу треба подумати про місцезнаходження пункту прокату. Бажано розміститися в житлових, спальних районах, по можливості на жвавій вулиці і з відповідною вивіскою. Потім необхідно придбати відповідні інструменти. Спрогнозувати заздалегідь попит неможливо, тому для початку можна придбати по одній одиниці кожного виду інструментів. Ну, а з часом, враховуючи побажання клієнтів, збільшувати асортимент пропонованих інструментів.

На початку можна закуповувати тільки найпростіші побутові інструменти, а в міру розвитку бізнесу поповнювати асортимент за рахунок більш дорогого професійного обладнання.

узнайте точное время в Киеве

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *