Прокат або оренда власного автомобіля

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (10)Дуже часто радість від покупки нової машини проходить після першого ж техобслуговування або ремонту. А в наш час вона може пройти відразу після першої заправки. Той факт, що машина це постійна стаття істотних витрат, для багатьох виявляється неприємним сюрпризом.

Як змусити свій автомобіль працювати на себе, при цьому, не беручи участь у процесі заробітку ? Все що треба зробити це здати авто а оренду ( автопрокат ). Плюси даної бізнес ідеї очевидні: немає необхідності займатися перевезеннями, працювати в таксі або просто грачувати. Крім того, власник машини відпочиває, а гроші йдуть.

Щоб долучитися до цього бізнесу, зовсім не треба відкривати свою компанію з прокату автомобілів, т.к. це довго, дорого і небезпечно. Найкраще звернутися у вже працюючу компанію з прокату авто ( Напр. www.avtokapital.com.ua ). Це набагато простіше і вигідніше ніж самому займатися пошуком клієнтів, тому що у них вже є своя база постійних клієнтів, весь необхідний персонал і налагоджені бізнес процеси.

Також варто згадати, що власники автомобілів заробляють від 500 до 2000 у.о. на місяць, в залежності від марки автомобіля та його комплектації.

Заказать установку триколор

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *