Програма онлайн-планування квартири

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (1)Поняття ” ремонт ” у більшості людей викликає досить суперечливі емоції. З одного боку прийдешній ремонт викликає наснагу від можливостей поліпшення дизайну інтер’єру, а з іншого – викликає побоювання ” що якщо вибрані шпалери не підійдуть до меблів » або « а що коли оригінальної форми душова кабіна у ванній кімнаті буде виглядати як громіздкий монстр “.

Всі ці сумніви в наш час легко вирішити за допомогою віртуальної 3-й планування. Однак, зрозуміло, далеко не всі володіють 3-й редакторами або програмою ArchiCAD. Водночас, у дизайнерів, які знаходяться « на ти» з 3-й графікою, є можливість скористатися своїми знаннями максимально продуктивно.

Створення власного сайту з надання послуг онлайн- планування квартир не складе великої праці. Звичайно, необхідно відразу постачити сайт дієвими механізмами, зручними для користувачів. Слід надати потенційним клієнтам великий віртуальний каталог меблів, шпалер, сантехніки і т. д. Бесплатно 5$. Причому, клієнт повинен мати можливість задавати і змінювати розміри, кольори та інші параметри. При цьому гріх не скористатися зручною можливістю заробити гроші на рекламі. Тобто, в каталог можна включити продукцію певних інтернет -магазинів. Наприклад, при наведенні курсору на конкретний предмет, користувач буде отримувати інформацію про його ціну та адресу інтернет -магазину, де цю річ можна купити.

Відвідуваність сайту і його просування можна забезпечити постійною добавкою нових статей по дизайну інтер’єру, а також наданням онлайн- консультацій. Всі матеріали сайту повинні бути цікаві і актуальні на даний момент. Відвідувача спочатку необхідно ” утримати ” на сайті, а потім, можливо, він захоче стати клієнтом.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *