Продаж наборів для випічки хліба

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (2)Сьогодні заходити у великий супермаркет на голодний шлунок складно, так як там постійно витає спокусливий аромат свіжої випічки. До речі випічка ця має не тільки чудовий запах, але і стабільно вдала і смачна. Секрет подібного маленького дива не в майстерності пекарів. Кожен супермаркет роздобути вправного пекаря, напевно, не може. Таємниця криється в заморожених напівфабрикатах з тіста, які роблять в одному цеху і розвозять по всіх торгових точках мережі.

Отже, випічка із замороженого тіста – це продукт, який ми з задоволенням купуємо в супермаркетах. Однак адже можна і самим господиням запропонувати набори для випічки хліба. Спекти хліб із замороженого тіста в домашніх умовах не складе труднощів. Зате весь неповторний аромат свіжої випічки «дістанеться » домочадцям, а не буде « марно» поширений по супермаркету.

Відомо, що в Європі давно відмовилися від великих хлібозаводів. Більш переважні міні -пекарні при булочних. А вони якраз виготовляють свою продукцію із замороженого тіста. У нашій країні великі хлібопекарські підприємства, переважно, збиткові. А вже про смакові якості їх продукції та розмови вести не варто.

Наші господині вже трохи звиклися з покупкою замороженого листкового тіста. Колись приготування елегантного торта «Наполеон» або фантастичних круасанів займало цілий день, зараз це справа півгодини. Тому набори для швидкої випічки бородінського або зернового хліба, булочок і булочок, напевно, будуть зустрінуті на «ура».

Заморожене тісто можна пропонувати дуже широкому колу споживачів. Це не тільки роздрібні магазини, але також кафе, їдальні при заводах, дитячих установах, лікарнях і т. д.

Videomore.su

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *