Продаж фотографій через інтернет

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (7)Бізнес ідея, про яку піде мова, розрахована на людей, які зважилися не тільки купити фотоапарат, але, і мріють заробляти на цьому гроші. Власне весь бізнес полягає в продажу фотографій через Інтернет. Кожен фотолюбитель мріє вийти на такий рівень, коли можна пропонувати свої фотороботи на продаж. Не завжди, але іноді виходять такі вдалі кадри, коли дивишся і думаєш: а, адже це фото цілком могло б прикрашати обкладинку глянцевого журналу.

Поява цифрових фотоапаратів стало проривом в області фотографії. Тепер знімати вдається частіше і більше. Звичайно, маститі фотографи старої школи наполягають на тому, що знімати на плівку краще. Але з тих пір, як в кожному будинку з’явилася цифрова фотокамера, шлях від фотозйомки до перегляду готового знімка на екрані комп’ютера значно скоротився.

Так от, я вважаю, що прийшов час тих, хто готовий не тільки фотографувати, але і продавати свої фото. Причому, не тільки на просторах СНД, а й за кордоном. Якщо уважно придивитися ” незамиленим » оком, то навколо нас маса цікавих пейзажів і тем для фотозйомки.

У багатьох виникає неминуче питання про розміри заробітку. У першу чергу треба сказати, що існує декілька категорій фотографів.

1. Початківець фотолюбитель. Приблизний розмір портфоліо – 150-200 фото середнього змісту і якості. Щомісяця додається 10-20 нових зображень. Можливий дохід від 50 до 300 доларів на місяць.

2. Просунутий любитель. В арсеналі 700-1000 карток середнього рівня і фото вище середнього рівня 200-300. Дохід від 500 до 1000 доларів на місяць.

3. У міцного фотографа кілька сотень карток найвищої якості. Можливий дохід від 1000 до 3000 доларів на місяць.

4. Супер- фотограф. Таких у світі налічується кілька десятків. Що сказати – це еліта !

Отже, що ж необхідно, щоб продавати свої фото через Інтернет. Цифровий фотоапарат, що має дозвіл не менше 4х мегапікселів. Комп’ютер, доступ в Інтернет. Без нього не обійтися : на ньому відбувається обробка зображень, відправка знімків. Через нього встановлюються потрібні контакти, відбувається спілкування і оперування грошима. Для подправки дещо яких штрихів знадобиться фотошоп (Photoshop ).

І, найголовніше. Вчитися мистецтву фотографії ніколи не пізно. Процес цей постійний і, мабуть, на все життя!

Иностранные инвестиции

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *