Правила використання банкомату

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

bankomatБагато з Вас мають які-небудь грошові кошти на банківських пластикових картах. Перевести в готівку дані кошти (отримати готівку) можна в обмінних пунктах, банку, в якому відкрито дана пластикова карта, ну і звичайно, в банкоматі. У даній статті я опишу останній спосіб зняття грошей з пластикової карти (за допомогою банкомату).

 Деякі люди постійно користуються банкоматом, деякі ним користуються рідко, а деякі люди взагалі намагаються уникати банкоматів, після стількох випадків шахрайства і злодійства пластикових карток. Що б подібних випадків не сталося з вами, операції з банківськими картами слід проводити швидко і чітко, причому зайва поспіх може мати сумні наслідки.

Як то кажуть – “Поспішиш – людей насмішиш”. Потрібно так само правильно вибрати банкомат. Вам потрібен не простий банкомат, а тільки банкомат від банку, в якому зареєстрована Ваша пластикова карта.

Отже, приступимо. Питання номер один: Як правильно вставити карту? Не знаєте, як і куди. Про те “Куди” вставляти карту слід подбає заздалегідь, наприклад, коли стоїте в черзі. Краще звичайно не дивитися, що роблять люди які стоять попереду, тому що такі дії можуть викликати зайві підозри. Однак якщо Ви перший раз користуєтеся банкоматом, подивитися все-таки варто.

Вам потрібно тільки зрозуміти, де знаходиться отвір, у який слід вставляти карту. Про те “Як” вставляти: вставляти слід, тримаючи карту магнітної стороною вниз, і в теж час так, що б вона була справа. Якщо Ви вставили карту неправильно, то на дисплеї банкомата з’явиться відповідний напис. Після вставки карти в банкомат, на дисплеї відобразиться привітання, а потім вас попросять вибрати мову, на якому будуть відображатися написи меню. Після вибору мови Вам будуть запропоновані можливі дії, які Ви можете зробити з Вашою карткою.

Виберіть потрібну дію. Після вибору потрібної дії дотримуйтесь інструкції на дисплеї. В кінці операції Вас попросять ввести ПІН-код від Вашої картки. Введіть його і натисніть “ВВЕДЕННЯ”. Все, обрана Вами операція завершена успішно. Якщо Ви виводили готівку, то заберіть їх в отворі банкомату, заберіть банківський чек, в якому знаходиться інформація про останню Вашої операції, ну і нарешті, заберіть пластикову карту. Все! Тепер можна зітхнути з полегшенням.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *