Пост-звільнена депресія: стратегія пошуку нової посади

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

depresijaВсім привіт! Я, як фахівець з працевлаштування, завжди раджу бути більш організованими саме в період, коли ви залишилися без роботи. Адже я і сам два рази був у ситуації безробітного.

Мені доводилося реєструватися в службі зайнятості й отримувати допомогу по безробіттю. На щастя, в обох випадках мені вдавалося досить швидко знайти роботу.

І сьогодні я хочу ще раз нагадати про те, куди і як направити свої зусилля під час пошуку роботи.

1. Всі повинні знати про те, що ви безробітний

Немає нічого поганого в тому, що людина безробітний. Насправді, чим більше людей дізнаються про ваше положення, тим більше з’явиться шансів знайти роботу.

Ваші друзі та близькі повинні знати, що конкретно ви шукаєте, вони повинні знати про ваш досвід і навичках.

2. Затягніть пасок

Якщо безробіття наздогнала вас раптово, рекомендую переглянути витрати на найближчий місяць і заново розрахувати бюджет.

У даній ситуації бажано відмовитися від платного супутникового телебачення, сніданків в кафе і поїздок на таксі. Витрати можуть здаватися невеликими, але за місяць, найчастіше, виходить значна сума.

До того ж якщо у вас немає «резервного фонду», економити в період безробіття буде життєво важливо.

3. Відкрийтеся можливостям

Існує такий тип людей, який не бажає працювати на новій роботі. Причиною є більш висока ставка на попередньому місці роботи.

Події в даному випадку можуть розвиватися наступним чином: або людина шукає роботу невизначену кількість часу, або він працює на посаді з меншим окладом.

Звичайно, не варто кидатися на першу-ліпшу посаду. Але ж ніхто не забороняє працювати на низькооплачуваній роботі і одночасно шукати нову, більш перспективну посаду.

Краще мати зарплату менше колишньої, ніж не мати її взагалі. Також існує тимчасова зайнятість і робота за контрактом, а це означає, що вам не доведеться бути на роботі весь день.

4. Будьте здорові

Зазвичай з втратою роботи може зникнути і медичне страхування. Ось чому так важливо дбати про себе в такий непростий період життя.

Іноді, у зв’язку з фінансовими труднощами, можуть виникати серйозні емоційні зрушення. Звичайно, це критична точка.

І не варто брехати про брак часу: у безробітного обов’язково знайдеться можливість добре висипатися, робити зарядку і їсти не поспішаючи.

5. Організований пошук роботи

Коли грошей не вистачає навіть на їжу, людина береться за найбруднішу роботу, забувши про всякі стратегіях. Швидше за все, ваша ситуація не настільки плачевна.

І тут я знову нагадаю, що треба бути більш організованими. Проста ручка і блокнот допоможуть вести журнал проходження співбесід; в ньому також можна вказати дати подання резюме та контактну інформацію роботодавця.

Організованість особливо важлива, якщо ви проходите більше одного-двох співбесід на день.

6. Візьміть себе в руки

Так, втратити роботу – це жахливо і в деяких випадках просто несправедливо. Але це не привід плакати в жилетку і постійно звинувачувати цей злий і жорстокий світ.

Під час пошуку можна показувати свою слабкість. Навпаки, ви повинні випромінювати впевненість у собі і своїх здібностях, повинні вважати себе чудовим спеціалістом.

І пам’ятайте: чим швидше людина переживе стадію образи, неприязні і злості, тим швидше він зможе встати на ноги і будувати своє благополучне майбутнє.

Джейлбрейк iPhone/iPad. Твики, игры, программы.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *