Послуги приватного логопеда для дітей і дорослих

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (16)У наші дні нікого не здивуєш приватної психотерапевтичної практикою або репетиторством з іноземної мови. Попит на подібні послуги великий, тому на даному терені всім вистачає місця, хоча конкуренція, звичайно, присутній, без неї ніяк. Хто боїться конкуренції, може вибрати бізнес-нішу, де вона, практично, відсутня. Наприклад, це сфера логопедичних послуг. Так, для цього необхідно мати спеціальну освіту. Але для тих, у кого вже є одну вищу освіту (бажано педагогічне), отримати другу спеціальність логопеда буде досить просто.

Проблеми з промовою – дуже поширене явище. Просто на цьому не акцентується загальну увагу. Приміром, в кожному середньому за кількістю населення місті обов’язково є логопедичний дитячий садок, а то й не один. Хоча, на жаль, далеко не завжди вихованцям подібних закладів вдається позбутися своїх проблем. Причина в тому, що вирішувати проблеми з мовою ніяк не можна груповими методами. Ефективними можуть бути тільки регулярні індивідуальні заняття. Тобто, щось на зразок репетиторства, тільки «вчити» доведеться не розмовний іноземну мову, а свою рідну.

Таким чином, приватна логопедична практика – відмінна ідея для бізнесу. Вкладень вона вимагає мінімальних (оренда кабінету, оформлення документів, реклама), а от доходи передбачаються стабільні.

Швидше за все, самим проблемним моментом у розвитку цього бізнесу виявиться пошук перших клієнтів. Стандартні маркетингові ходи можуть не дати результату. Однак може і не варто «йти второваною стежкою». Експерти радять шукати потенційних клієнтів на спеціалізованих форумах, де на запитання відвідувачів відповідають фахівці, наприклад, лікарі. Можна зареєструватися на подібному ресурсі і почати давати відповіді на питання по логопедичної тематики. Так з часом можна заробити собі репутацію і, звичайно, знайти клієнтів.

Ремонт кухни

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *