Послуги приватного аварійного комісара

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (46)Навіть у тому випадку, коли аварія на дорозі не стає причиною трагічних для життя і здоров’я наслідків, воно обов’язково призводить до сильного стресу і, зрозуміло, матеріального збитку.

Потрапивши в ДТП, водії часто не здатні адекватно оцінювати ситуацію. Нерідко в хід йде лайка і погрози. А іноді навіть кулаки.

Водночас, всі транспортні засоби у нас зараз застраховані, тому дуже важливо встановити, чи підпадає конкретний випадок під умови страхової компенсації і, якщо підпадає, то, в якому обсязі.

Найпростіший спосіб фіксації події – це виклик ДАІ з подальшим оформленням протоколу. Проте, в цілому, подібна міра не обов’язкова. Та й чекати даішників, можливо, доведеться дуже довго.

Досить доречні і доцільні послуги незалежного експерта з оцінки завданих збитків. Такий експерт – це аварійний комісар. Зараз аварійних комісарів наймають, насамперед, страхові компанії. Їм дуже важливо точно визначити масштаби збитку, щоб не переплачувати клієнтові або, з іншого боку, не напоротися на його скаргу до суду з приводу неправомірно заниженою суми компенсації.

Надання послуг аварійного комісара – приваблива ідея малого бізнесу. Вона може виявитися привабливою для людей з юридичною освітою або колишніх страховиків. Хоча кваліфікований технічний спеціаліст, пов’язаний з автомобільним транспортом, теж цілком може зайнятися подібним видом підприємництва.

Мастер-Колесо это: Мобильный шиномонтаж, шиномонтаж круглосуточно, Выездной шиномонтаж, Ремонт проколов, балансировка колёс.

Основна привабливість цього виду діяльності – повна незалежність від роботодавців і начальників. Пошук клієнтів, створення позитивного іміджу цілком залежить від індивідуальних якостей, а не від репутації фірми, побажань начальника і т. д.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *