Послуги по зйомці корпоративного відео

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (8)Щорічно в життя різних людей відбуваються різні знаменні події та святкові заходи. До них відносяться новорічні свята, дні народження, випускні вечори в школах і ВУЗах, дні заснування компаній і т п. Не дивно, що багатьом хотілося б закарбувати ці урочисті моменти на відео. Якщо раніше, ще якихось 10-15 років тому запрошували фотографа, то тепер звуть відеооператора.
Бізнес ідея, яку я хочу запропонувати, полягає в тому, щоб надавати послуги по зйомці корпоративного відео. Фіксація на камеру на відміну від фотографування дозволяє зняти все відеоприколи, які тільки трапляються під час святкування.
Фільм- презентація компанії – найбільш популярний жанр сьогодні серед ” корпоративних » кінематографістів. Ціна зйомки, монтажу та оформлення фільму досить висока, тому серед замовників в основному значаться середні і великі компанії.
Кінематографічний процес починається з підготовки сценарію, який попередньо обговорюється з замовником. Як кажуть, хто платить, той і замовляє музику. Тому клієнт має право на внесення правок в написання сценарію і втручання на подальших стадіях. Звичайно, цензурою це називати не варто.
Протягом наступних кількох днів працює оператор. Потім до роботи з відзнятим матеріалом приступають коректори та монтажери. Вони створюють заставку, проводять монтаж кадрів у певній послідовності, після чого вставляються титри і музичний супровід.
Мінімальний набір техніки для створення студії обійдеться в 10 тисяч доларів. Знадобиться потужний комп’ютер з високою швидкістю обробки даних і великим обсягом пам’яті. Разом з ліцензійними програмами для оформлення відео це потягне на $ 3500. Не обійтися без професійного знімального обладнання. Відеокамера обійдеться приблизно в $ 4000, а на монтажне обладнання доведеться витратити близько $ 2500

Железный век в Крыму

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *