Послуги по підключенні пральної машини

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (5)Бізнес ідея, яку я пропоную, виникла з реальної ситуації, яка трапилася зі мною. Я пішов в магазин побутової техніки, де продаються, в тому числі і пральні машини. Мета – покупка машини- автомата. Коли її привезли додому, підключати її сам я побоявся, оскільки побоювався порушити якісь заводські пломби. Адже тоді я позбувся б права на гарантійне обслуговування в разі поломки. Знайшов в газеті оголошень майстра, який прийшов і всього лише за годину підключив машинку до електроживлення і водопроводу.

Треба сказати, що я уважно стежив за його діями і прийшов до висновку, що зміг би цю машинку і сам підключити, якби, звичайно, точно знав всю послідовність дій. Єдине, що мене шокувало – це ціна послуг ! Майстер взяв з мене цілих 250 гривень. Мені чомусь здалося, що за годину роботи буде і сотні гривень достатньо.

Після цього я всерйоз задумався, що у вільний від основної роботи час, я цілком зміг би підключати замовникам пральні машини. А, чому б ні? Тут головне – не сумніватися у своїх силах!

Є 3 основних моменти : підключення до електромережі, водопостачання та каналізації. Підключенню пральної машини до електромережі слід приділити особливу увагу. Це важливо, тому що в будинку може виявитися стара проводка, яка просто не витримає навантаження. Сучасні машинки споживають 2,5 кВт, тому електрична проводка може не витримати навантаження і просто вигорить. Не менш важливо – заземлення ! Якщо проводка стара, то бажано до машинки провести окрему лінію і встановити окремий автомат в електрощиті.

При підключенні пральної машини до водопостачання особливу увагу слід приділити фільтрам очищення води і тиску в магістральному водогоні. Робочий тиск для нормальної роботи – від 2 до 6 атмосфер. Низький тиск важко чим-небудь виправити. А от установка спеціального редуктора може обмежити високий тиск. Коли пральна машина не працює, слід закривати кран, встановлений на вході в пральну машинку.

Для правильної роботи пральної машини важливо і правильне підключення пральної машини до каналізації. Я б виділив основну вимогу – під час зливу води шланг не повинен занурюватися у воду. В іншому випадку машина буде працювати неправильно.

У кожному разі, послуги з підключення пральної машини, будуть затребувані. Головне – «набити » руку і набратися досвіду.

Официальный сайт компании Tapco Pro.Наша компания основной представитель китайской компании Тарсо – ведущего производителя оборудования Китае, предназначенного для резки и гибки металлов. На сегодняшний день предприятие производит и предлагает:Tapco.pro. По оптовым прайсовым ценам с доставками из Китая.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *