Послуги кольорування

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаженняБезсумнівно, найпопулярнішими матеріалами для оздоблення інтер’єрів та зовнішніх фасадів на сьогоднішній день є водно- дисперсійні акрилові фарби і декоративні штукатурки.

Проте в даний час більшість виробників випускають ці матеріали тільки в базах (білого або іншого кольору ) з можливістю їх подальшої колеровки.

З одного боку це дозволяє отримати будь-який, який на думку спаде, колір, а з іншого, практично, вимикає варіант з примітивним змішуванням фарб на око, як у старі -добрі радянські часи.

Якщо ми хочемо, щоб всі стіни в кімнаті були однакового кольору, всю порцію лакофарбового матеріалу для їх забарвлення необхідно колерувати допомогою спеціальних пігментів ( колорантов ) та обладнання. Таким чином, виходить, що колеровка – послуга, яка необхідна абсолютно всім, хто має справу з сучасними лакофарбовими матеріалами. А якщо така послуга затребувана, на її наданні, безумовно, можна побудувати свій бізнес. Хоча, в ідеалі, послугу колеровки бажано пропонувати клієнтам паралельно з продажем лакофарбових матеріалів.

Що потрібно для розвитку даного виду підприємницької діяльності? охрана пресмыкающихсяПо-перше, обладнання, тобто, дозуючі пристрої та змішувачі. По-друге, спеціальне програмне забезпечення з базою ” рецептів ” за допомогою якого можна створити величезну кількість відтінків будь-якого типу фарби. По-третє, необхідні так звані колеровочние карти, тобто каталоги квітів, за допомогою яких і можна вибрати бажаний відтінок для подальшого його приготування.

Процес колеровнкі має одну особливість. Як правило, кожен великий виробник лакофарбових матеріалів має свої колеровочние каталоги. Тому, щоб бути ” у всеозброєнні » слід мати колеровочние карти всіх відомих брендів і бази ” рецептів » до них.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *