Послуги художника для дизайну інтер’єру

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (3)Зараз у дизайні інтер’єрів використовується дуже багато порівняно нових матеріалів. Декоративні штукатурки можуть імітувати і благородний мармур, і витончений шовк. Ексклюзивні шпалери можна порівняти з творами мистецтва. Але все це тільки замінники ручної роботи і натуральних матеріалів, які завжди будуть в ціні.

Розпис стін художником- декоратором залишається актуальною для створення по -справжньому оригінальних інтер’єрів. Тому послуги художника для дизайну інтер’єрів зараз не менш затребувані, ніж багато років тому. Цей вид діяльності може стати повноцінним заробітком для самостійних і творчих особистостей.

Послугами художника- декоратора навряд чи будуть користуватися клієнти з рівнем доходів нижче середнього. Цей вид діяльності переважно розрахований на елітну категорію замовників, які економити кошти явно не будуть. Головне для таких клієнтів – майстерно і якісно виконана робота.

До речі, художник не обов’язково повинен пропонувати свої послуги безпосередньо клієнтам. Можна співпрацювати з дизайнером інтер’єрів, який при необхідності буде час від часу звертатися до художника, якщо декоративний розпис стін передбачена в дизайнерському проекті.

Пропонуючи послуги з художнього розпису інтер’єрів, не варто орієнтуватися тільки на приватні оселі, тобто, квартири, заміські будинки і котеджі. Зараз дуже популярна декоративний розпис стін в ресторанах, нічних клубах і офісах. Іноді, її прикрашають навіть басейни в ексклюзивних СПА -салонах.

Приступаючи до роботи, необхідно грамотно зорієнтувати клієнтів щодо вартості даного виду послуг, яка залежить від якості витратних матеріалів (їх, як правило, закуповує сам художник), складності малюнка, а також кількості використовуваних кольорів.

linktolink

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *