Послуги дитячого масажиста

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (25)Курси масажистів в нашій країні пройшло чимало людей. Однак заробляти собі на життя, надаючи послуги масажиста, сьогодні досить проблематично. Конкуренція в даному сегменті нереально велика. Крім того, люди охочіше звертаються не до приватних масажистам, а в розкручені салони і клініки. Приватний масажист може « залишитися на плаву» тільки при дуже хороших зв’язках і за наявності великої кількості постійних клієнтів, які гарантовано «Не втечуть » до більш дешевого конкурента.

Однак з будь-якого положення існує альтернативний вихід. Наприклад, можна зайнятися наданням послуг масажиста для дітей. На цьому терені конкуренція порівняно невелика. Хоча й вимоги тут вище. Слід знати всі тонкощі лікувального масажу, щоб, не дай Бог, не нашкодити дитині. За це батьки можуть подати в суд на горе- масажиста, крім того, ще гірше – емоційний осад, з яким доведеться жити.

Зараз дуже багато батьків стурбовані проблемами з поставою і розвитком сколіозу у своїх чад, які днями безперервно сидять біля комп’ютерів, занурившись у віртуальну реальність. Тому, в числі затребуваних – процедури з корекції постави. Масаж серед них на першому місці. Педіатри рекомендують проходити курси масажу всім карапузам у віці до одного року. Турботливі мами, як правило, йдуть подібної рекомендації. У цьому зв’язку, оголошення про надання послуг дитячого масажиста обов’язково варто розмістити близько пологових будинків і дитячих поліклінік.

Оскільки надавати послуги масажиста планується вдома у клієнтів, ніяких попередніх вкладень не потрібно (крім, зрозуміло, витрат на рекламу). Тому й розмір прибутку, який би не був – це буде чистий прибуток.

радиолюбительские схемы и самоделки

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *