Послуги декоратора вітрин

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (1)Що нас в першу чергу змушує зайти в новий магазин ? Його оригінальна назва ? Можливо. Однак найчастіше ми назв магазинів навіть не читаємо. А ось вітрини зустрічаються по дорозі магазинів ми, в більшості випадків, розглядаємо. Іноді навіть всупереч волі. Муляжі апетитних пиріжками на підсвідомому рівні змушують нас відвідати кондитерську лавку, а піти звідти без покупки, як відомо, просто нереально.

Таким чином, можна з упевненістю стверджувати, що красива і оригінальна вітрина – головний фактор залучення покупців в магазин. Здавалося б, оформити вітрину магазину не дуже складно. Але чомусь привабливих вітрин в містах не так і багато. Це пояснюється тим, що креативні декоратори вітрин велика рідкість. Тобто, це, практично, вільна бізнес- ніша.

Проявити свій творчий потенціал у сфері оформлення вітрин і заробити на цьому хороший прибуток не дуже складно. Зрозуміло, якщо до цього є талант. Першими клієнтами початківця декоратора вітрин можуть стати його знайомі. Виконати замовлення для них, можливо, варто навіть безкоштовно. Зате готову вітрину можна буде сфотографувати, і вона стане першим зразком в портфоліо.

Далі можна починати займатися власне комерційною діяльністю. Для цього необхідно створити сайт з описом своїх послуг і портфоліо. Крім того, не зайвим буде розмістити оголошення про надання відповідних послуг в соціальних мережах і на дошках безкоштовних оголошень. Можна, звичайно, задіяти і ЗМІ, при бажанні.

Відразу слід визначитися з тим, що замовником початківця декоратора вітрин навряд чи стане великий супермаркет чи торговельна мережа. У них, як правило, є свій фірмовий стиль і штатні дизайнери, які його втілюють. Зате маленькі лавочки і бутіки, щоб влитися в остроконкурірующую середу торгівлі, готові витратити будь-які гроші. На них і слід орієнтуватися.

Вартість послуг декоратора вітрин може бути дуже різною. Тому рентабельність даного виду підприємницької діяльності розрахувати узагальнюючи складно. Однозначно, що справжній креатив і оригінальність будуть гідно оцінені.

Универсальный женский сайт который содержит очень много интересной инфы.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *