Послуги бригади гружчиків

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (4)Вантажник у свідомості обивателя асоціюється з людиною не надто тверезим і далеко не найбільш акуратним. Навіть коли перенести якісь тяжкості власними силами неможливо, ми намагаємося залучити сусідів, друзів або знайомих. Наймати вантажника «з вулиці» стрьомно, так як він обов’язково що-небудь упустить або подряпає.

От якби можна було користуватися послугами тверезих і зібраних вантажників… Люди напевно готові платити пристойні гроші за послуги таких вантажників.

Таким чином, якщо зуміти організувати бригаду адекватних фізично розвинених чоловіків, здатних акуратно переносити тяжкості, то можна отримати від цього прекрасний дохід.

Де знайти відповідних людей? Та все дуже просто. Ще в радянські часи головними претендентами на вантажно -розвантажувальні роботи були студенти. Вони і зараз готові підзаробити. Крім того, багато людей в даний час зайняті частково або працюють позмінно. Вони теж готові до додаткового навантаження у вільний час.

Отже, слід створити не просто невелику мобільну бригаду, але набрати людей « із запасом», щоб якщо одна людина був зайнятий на даний момент, його замінив би інший. Власне, головна функція організатора подібної бригади вантажників – постійно бути на зв’язку з клієнтами та працівниками.

В принципі, послуги подібної мобільної бригади вантажників необхідні не тільки приватним особам. У малому бізнесі теж рідко є можливість оплачувати послуги вантажників на постійній основі. Тому, бригада вантажників для бізнесменів середньої руки буде, як знахідка. При цьому важливо не завищувати ціни на свої послуги, щоб наймання бригади був економічно вигідний бізнесменові.

Ассортимент продукции ООО «ПЛАЗМАМАШ» включает несколько десятков наименований. У нас вы сможете найти все необходимое, а именно: купить плазморез в орехово зуево

Видео: пример работы станка плазменной резки Metal Master CUT CNC

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *