Послуги авто-консультанта

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (58)Водіїв на дорозі часто чекає маса непередбачених ситуацій. На жаль, більшість з них мають не дуже приємний характер. Поломка, ДТП, спілкування зі славними представниками ДАІ – з усім цим неминуче доводиться стикатися кожному автомобілісту. Навіть якщо ситуація дозволяється благополучно, сил і нервів на неї витрачається неміряно.

Виявляється, на Заході в останні роки набула великого поширення послуга дорожнього асистансу. Крім того, багато водіїв є членами клубів автомобілістів, які, в принципі, виконують ту ж функцію.

Автоассістанс – це широка програма допомоги водіям з технічних, загально інформаційним та юридичних питань. Подібна послуга дозволяє водієві відчути себе не самотнім на дорозі і сподіватися на допомогу в складних ситуаціях. Купивши поліс автоассістанса, можна розраховувати на те, що в будь-який час дня і ночі знайдеться, кому замінити колесо, усунути поломку, організувати евакуацію або надати консультацію щодо неправомірних дій ГАІшгніка.

Проте в Україні автоассістанс поширений мало. За оцінками експертів, ним користуються тільки близько 5 % водіїв. А приблизно 70 % навіть не знають про існування подібної послуги. Таким чином, перспективи у бізнесу з надання послуг дорожнього асистансу величезні. Конкуренція, як випливає з вищесказаного, практично, відсутня.

Зрозуміло, надання послуг з автоассістансу – це бізнес середньої ланки. Тобто, первинний капітал вкласти в цю справу слід чималий. Зате надалі підприємця очікує стабільна прибуток навіть не на роки, а на десятиліття (за умови придбання хорошої репутації ).

Бізнесмену- слід зробити акцент на тому, щоб про автоассістансе дізналося якомога більше людей. Серед них обов’язково знайдуться потенційні клієнти. Саме не реклама в класичному розумінні цього слова, а широке інформування буде вирішальним фактором в успіху бізнесу по автоассістансу.

Сайт о рыбалке. Все самое интересное о рыбной ловле. Только ценные материалы о рыбалке и рыбах.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *