Послуги 3-D друку

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

imagesДеякі технічні нововведення приживаються і стають затребуваними далеко не відразу. Приклад тому – 3 -D- принтери.

З’явилися вони ще близько 10 років тому. Але до цих пір не придбали широкого розповсюдження.

Причиною тому донедавна була їх надмірно велика вартість. Однак ситуація поступово змінюється, 3 -D- принтери стають дешевше, а думка про них, як про невиправдано дорогою техніці настільки вкоренилося у свідомості споживачів, що мало хто наважується придбати цю техніку.

Зрозуміло, 3 -D- принтери ще не скоро можна буде віднести до розряду техніки для дому. Зараз на 3 -D друку можна побудувати свій бізнес або зробити її додатковим заробітком.

Як і у кожної справи, у 3 -D друку є свої недоліки. Головний з них – низька швидкість. Саме ця обставина підштовхує до того, щоб розглядати 3 -D друк скоріше як додаток до основного бізнесу, наприклад, до виготовлення поліграфічної продукції. Середня швидкість друку 3 -D- принтерів 20 мм / с. Тобто, кубик параметрами 20х20х10 мм друкується приблизно 25 хвилин. Крім того, для принтера як витратного матеріалу слід купувати спеціальний пластик, який теж коштує грошей.

Однак крім швидкості інших недоліків у 3 -D друку, практично, не існує. Все команды участницы ЕВРО-2012 на euro2012.footballfan.net.ua. Оскільки цим видом діяльності в нашій країні мало хто займається, то попит на 3 -D друк дуже значний. Замовників ціла черга вишикується, це гарантовано.

Друкованими 3 -D макетами сьогодні користуються просунуті архітектори, а також дизайнери, стоматологи – протезисти і ювеліри. Також за допомогою тривимірної друку можна виготовити ексклюзивну сувенірну продукцію, унікальні карнавальні маски і т. д.

Очевидно, що за 3 -D печаткою майбутнє. Незабаром вона буде поширена повсюдно. Тоді заробити на ній буде складно. А зараз, як кажуть, сам Бог велів ловити вдалий момент і не упускати відмінною можливості заробітку.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Послуги 3-D друку, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *