Посередницькі послуги при перекладах з іноземних мов

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (1)Один з явних способів заробляти гроші – працювати перекладачем через Інтернет. За допомогою електронної пошти Ви отримуєте замовлення на переклад з того чи іншої мови, а також оплату, а у відповідь пересилаєте вже перекладені тексти.

Навіть якщо Ви не володієте жодною іноземною мовою, відмовлятися від такого виду заробітку не варто. В Інтернеті існує маса перекладацьких фірм. Ви будете заробляти на посередництві. Тобто Ви робитимете пошуком клієнтів для перекладацьких фірм. Знайти замовників не складе великої праці.

Це і студенти вузів, і дівчата, які бажають вести листування з іноземцями, і автори сайтів, які хотіли б зробити їх багатомовними, а також відвідувачі іншомовного Інтернету, що знаходять там масу цікавої інформації, але відчувають труднощі з перекладом.

З Вашого клієнта Ви берете суму, трохи більшу за ту, що бере за послуги обрана Вами в Інтернеті фірма. Оформляєте замовлення на себе, оплачуєте послуги фірми. Різницю між сумою, яку Вам заплатив клієнт, і призначеної фірмі за переклад, залишаєте собі.

Видео презентация-поздравление на юбилей 55 лет

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *