Поради з оренди хорошого офісу

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

4Ключовим моментом ведення бізнесу є наявність офісу, без якого немислимо здійснення підприємницької діяльності з належним рівнем комфорту і зручності. Чим функціональніша буде приміщення офісу, тим легше вести бізнес-процеси.

Перед тим як орендувати офіс, вам необхідно буде врахувати наступні моменти:

1. Location. Тобто попередньо слід визначити для себе конкретний район і вулиці міста, де потенційно буде знаходитися ваш офіс.

2. Специфіка бізнесу. Якщо ваша діяльність передбачає високу відвідуваність офісу, то варто звертати увагу, в першу чергу, на центральні вулиці обраного району. Однак таке місце розташування офісу відбиватиметься на його вартості. З метою мінімізації витрат, за умови, що ваше офісне приміщення не дуже відвідуване, можна розглянути варіанти багатоповерхових будівель, де офіс на 2-му, 3-му і т. д. поверсі обійдеться набагато дешевше. Ось оренда офісу у метро в СПбПлазе те, що вам потрібно. На сайті spbplaza.ru ви зможете дізнатися детальнішу інформацію про те, як орендувати офіс у метро.

Слід також врахувати, що існують офіси, які знаходяться в Бізнес-Центрах. Окремого входу у ваш офіс вже не буде, але зате в них присутній вже готова інфраструктура: конференц зали, парковка, громадське харчування.

3. Структура і площу приміщення. Площа офісу в основному залежить від кількості ваших відвідувачів і співробітників. Структуру офісу необхідно планувати виходячи з потреб ведення вашого бізнесу, тобто слід визначитися, чи необхідний окремий кабінет для вищого керівництва, кабінет бухгалтерії, маркетингу, продажів і т. п. Крім цього, вам, скоріше всього, будуть потрібні допоміжні приміщення (туалет, кімната охорони і т. д.), а також зв’язок, тому відразу потрібно визначитися з провайдером інтернету і кількістю телефонів в офісі.

4. Ціна орендованого офісу. Справедливу ціну на оренду офісу встановлює ринок. Вартість приміщення безпосередньо залежатиме від його місця розташування, наявності ремонту (як внутрішнього, так і зовнішнього) і безпосередньо якості самої будівлі.

Рекомендації з оренди офісу

1. Якщо ви вже вирішили проблему вибору офісу для свого бізнесу, запросите у власника офісу проект договору оренди.

2. Зі змістом договору необхідно буде ознайомитися і обговорити його з юристом. При необхідності, можна скласти протокол розбіжностей, після чого відправити його власнику.

3. Попросіть власника надати вам такі документи, як: план БТІ, свідоцтво про право власності, виписку з ЕГРП, технічний паспорт офісу, договір купівлі-продажу.

4. До підписання договору оренди ще раз огляньте орендоване приміщення. Велика ймовірність, що вам вдасться домовитися про більш низькою ціною або про косметичний ремонт за рахунок власника.

5. Відразу варто з’ясувати контакти обслуговуючих компаній, до яких слід звертатися у разі аварій.

6. Пам’ятайте, що запорука стабільної та тривалої оренди приміщення – це хороші відносини з власником офісу.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Поради з оренди хорошого офісу, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *