Попит і ціни на московську нерухомість

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

neryxomistВ серпні 2011 гіпотеза про стабільну ціну житла, нарешті, знайшла собі підтвердження. Враховуючи загальну позитивність макроекономічної ситуації, а також інформацію про те, що нерухомість не буде продаватися в меншому обсязі, ніж раніше, було допущено чимало припущень про подорожчання квартир.

Однак навесні ціни на житло в Києві практично не змінюються. Доларова ціна за квадратний метр практично не збільшилася, а беручи до уваги те, що курс долара щодо рубля трохи змінився у зворотний бік, вийшло, що ціна практично не змінилася.

Приріст цін, як на звичайні квартири, так і на квартири в новобудовах Москви, залишається стабільним, незважаючи на число кімнат і площа житла. За показниками із загального ряду вибиваються лише сучасні монолітно-цегляні будинки. У стандартній ситуації це лише підтверджує те, що ціни залишаться стабільними.

Також певна збалансованість цін на нерухомість спостерігається не тільки в цілому по столиці, а й в районах, і в округах Москви. Серед них є як округу з лідируючим кількістю продажів, так і округу, кількість продажів в яких практично прирівнюється до нуля. Наприклад, по округах лідирують Північно-Східний і Південно-Західний, а відстають Північний і Західний.

А так, можна лише сказати, що така висока стабільність викликана збільшенням споживчого попиту, а не інвестиційного. Тому що на простих покупців зовнішньо- і внутрішньоекономічні чинники практично не позначаються, відповідно розраховувати на збільшення цін марно, оскільки дохід середньостатистичного обивателя не дозволяє купити хорошу квартиру. Так що і ціна на новобудови Москви підвищувати немає сенсу.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *