Плавання – задоволення і користь

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

plavannaПлавання – задоволення і користь  відомо благотворний вплив на здоров’я людини і стан його тіла, тому багато хто сьогодні, пропагуючи здоровий спосіб життя, відправляються у фітнес-клуби, тренажерні зали чи спортивні секції. При цьому не важливо, який вид спортивної активності ви виберете, кожен їх них робить позитивний вплив на певні органи і системи життєдіяльності людини.

Сьогодні багато хто воліє плавання. Цей вид спорту дійсно є унікальним, оскільки його вплив поширюється практично на всі органи і системи людини. У плавців добре розвинені м’язові групи, немає зайвих кілограмів, так як у воді дуже ефективно спалюються калорії.

Крім того, плаваючи в басейні, можна отримати відмінний релакс, розслабитися і відпочити від невблаганного ритму повсякденному житті, а також набути з часом прекрасну фігуру.

Відвідавши басейн в численних фітнес-центрах Москви, наприклад, Коперник Жовтнева станція метро, ви отримаєте одночасно і задоволення від проведення часу у воді, і користь для вашого здоров’я.

Як відомо, ефективність виконання фізичних вправ у воді не поступається аналогічним навантажень на суші в умовах тренажерного залу. Однак у воді при цьому будуть менше відчуватися навантаження, так як вона створює певний тиск на м’язи, як би підтримуючи їх. Таким чином, можна ефективно попрацювати над певними групами м’язів або виконувати комплекс вправ для підтримки себе у відмінній фізичній формі в цілому.

Завдяки плаванню у людини зміцнюється імунітет, зменшується вага, прекрасно відновлюється робота серцево-судинної системи. Цей вид спорту практично не має протипоказань, заняття їм доречні в будь-якому віці. Саме тому часто можна бачити у фітнес-центрах групи для літніх людей або спеціальні секції для дітей та вагітних жінок.

Отже, якщо ви вирішили записати в групу на відвідування басейну, то вам необхідно буде знати деякі нюанси. Однак, за великим рахунком, всю необхідну інформацію щодо відвідування басейну ви зможете отримати у досвідчених інструкторів, які розроблять спеціально для вас індивідуальну програму занять з урахуванням ваших особливостей фізичного стану, здоров’я, віку і т.д.

Для початківців плавців цікаво буде дізнатися, що щоденні заняття в басейні протягом 30 хвилин по своїй ефективності в плані спалювання калорій і позбавлення від зайвої ваги прирівнюється до занять аеробікою або альпінізмом. При цьому вам не доведеться потіти в виснажливих ритмах цих видів фізичної активності.

Якщо вам не подобається ваше тіло на увазі недостатньо розвиненою мускулатури, то басейн – теж для вас. При плаванні задіяні практично всі групи м’язів: рук, ніг, спини. Ви навіть не помітите, що як тільки почнете утримувати свої руки на воді, м’язи вже почнуть мимовільно працювати, долаючи з’явилася навантаження. При цьому, навіть самому незначному дію у воді, навантаження передається на мускулатуру шиї, спини, грудей і плечей. Ноги у воді стають стрункими і підтягнутими, так як саме вони є рушійною силою в процесі плавання.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *