Перукарня тільки для чоловіків

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (14)Бізнес ідея, яку я хочу запропонувати, досить проста: відкрити перукарню «Тільки для чоловіків». Яких-небудь півстоліття тому перукарські для чоловіків і перукарні для жінок існували окремо один від одного. Поняття салон-перукарня тоді не існувало. У чоловічих перукарень панувала своєрідна «чоловіча» атмосфера, що має свій запах і своє обличчя.

У цих перукарень був свій напіввійськовий стиль: клієнтів обслуговували вусаті брадобреи, в руках у яких були помазки з натуральної щетини. Пахло простим і міцним чоловічим одеколоном.

Але з роками чоловіча мода стала набувати все більш жіночні риси. Чоловіки стали носити довге волосся, що вимагають не меншої догляду, ніж жіночі, з’явилися укладки для чоловіків, лак для волосся і т. д.

Таким чином, в перукарському справі був зроблений сильний «жіночий» акцент: засоби для укладання волосся, фарбування, хімічної завивки приносили цієї індустрії величезні прибутки. Бізнес, який я пропоную, допоможе відродити втрачену естетику і дух старої і доброї «перукарні для чоловіків».

У перукарні «Тільки для чоловіків» будуть стригти просто і коротко. Запахи тільки «чоловічих» одеколонів. Розваги, для чекають своєї черги клієнтів прості і невигадливі – телевізор, по якому йде трансляція спортивних програм.

Статьи о породе немецкая овчарка и дрессировке.Venber.pp.ua – питомник немецких овчарок

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *