Переваги договору лізингу

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

130Про переваги лізингового договору для фізичних осіб

Про переваги лізингового договору для фізичних ліцНинешняя автомобільна промисловість регулярно виробляє нові моделі автомобілів різного класу, комплектації та вартості. Маса спокус у вигляді новоспечених автомобілів нерідко змушує автолюбителів брати кредити, аби поміняти своє вже набридле авто на нове, свіже, таке привабливе. Але багатьом кредит виявляється не по кишені по ряду причин. У одних вже може бути зіпсована кредитна історія, у інших, згідно з довідкою з роботи, не вистачає заробітної плати, у третіх – ні поручителів. Сюди можна також віднести і неможливість придбання деяких моделей на кредитній основі, а також складність отримання уживаного авто. На виручку приходить така послуга як лізинг для фізичних осіб з рядом унікальних переваг.

Справа в тому, що лізингодавець, який не є кредитною організацією, не пред’являє настільки суворі вимоги до свого клієнта, і, на відміну від банківських кредитів, договір лізингу дозволяє отримати будь-яку вподобану марку. Суть послуги полягає в тому, що на вимогу позичальника лізингова компанія закуповує вподобане йому авто. А потім здає його клієнту в оренду. Різниця лише в тому, що машина не є власністю клієнта. При цьому існує можливість її викупу після закінчення терміну лізингового договору, ставки по якому, до слова, істотно нижче, ніж по банківському договором. Тому лізинг для фізичних осіб в останні роки впевнено набирає популярність серед наших співвітчизників.

Переваги договору лізингу

Можливість придбання будь-якого вподобаного автомобіля
Відсутність необхідності пред’являти кредитну історію
Можливість викупити машину після закінчення терміну договору
Відсутність необхідності пред’являти великий пакет документації для доведення своєї фінансової платоспроможності
Всі ризики, пов’язані із збитками, угоном або загибеллю авто лежать на плечах лізингодавця
Переговори зі страховою здійснює лізингова компанія
Наявність менш суворих санкцій порівняно з банками у разі прострочення платежів або при виникненні непередбачених обставин
При цьому не варто забувати, що позичальник не має права розпоряджатися автомобілем в період дії лізингового договору. Також необхідно буде придбати поліс КАСКО і розширений поліс ОСАЦВ.

Що краще – кредит або лізинговий договір на придбання нового авто кожен вирішує для себе сам. Головне, необхідно зважити всі за і проти, провести детальний аналіз ситуації, визначивши який спосіб є найбільш раціональним.

Корма и консервы для домашних животных Фирмы “Royal Canin”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *