Пересувний магазин на колесах для туристів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

mobile-shop-wheels-touristsСьогодні мобільний бізнес все більше завойовує серця підприємців. Кожна нова бізнес ідея тут же підхоплюється і втілюється ними в життя.

У світі налічується величезна кількість варіантів « бізнесу на колесах», що відрізняються простотою управління і не вимагають великих фінансових вкладень.

Це може бути все, що завгодно, починаючи від пральні і закусочної на колесах, закінчуючи готелем і рестораном на колесах.

Я пропоную створити пересувний магазин на колесах для туристів. В асортименті такої мобільної торгової точки можуть бути товари масового попиту.

Пересувний магазин являє собою невеликий автофургон, який колесить по містах нашої країни, роблячи в туристичних таборах та придорожніх кемпінгах короткі зупинки.  Отключение электричества в Харькове . Продавати туристам можна все, що завгодно. Наприклад, це може бути зубна паста, сонцезахисні окуляри, крем від засмаги, туристичні карти і т.п.

Цей вид бізнесу цікавий сам по собі як оригінальна концепція, яку легко реалізувати. Для втілення цієї бізнес ідеї знадобиться автомобіль, наприклад, мікроавтобус і не дуже велика сума грошей, яка піде на закупівлю початкового об’єму самих ходових товарів.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Пересувний магазин на колесах для туристів, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *