Особливості зовнішньої реклами і ефект клаттера

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

klatterРеклама сьогодні оточує нас буквально скрізь. Ми чуємо по радіо рекламні слогани, дивимося рекламні ролики по телевізору, але найбільше обиватель контактує із зовнішньою рекламою, яку ми зустрічаємо практично у всіх місцях, куди б не йшли, і де б ми не були.

Зовнішню рекламу ми бачимо скрізь на парканах, білбордах, вивісках, табличках та інше. Така реклама найбільш ефективна і швидко окупається, звичайно, якщо розміщена зовнішня реклама з урахуванням, що візуальне сприйняття її з боку громадян буде ефективним. Природно, у зв’язку з цим сьогодні зростає вартість оренди місць під розміщення реклами.

Рекламщики прекрасно розуміють, що при виготовленні зовнішньої реклами слід враховувати те, що така реклама в більшості випадків сприймається людиною боковим зором і на ходу. Тому у реклами є кілька секунд, щоб зуміти зацікавити перехожого.

Як правило, така реклама повинна відкластися в пам’яті людини завдяки помітному і яскравому зображенню, а також коротким, але запам’ятовується слоганом.

Таким чином, можна вивести головне правило зовнішньої реклами – нічого зайвого. І це правило більш ніж серйозно, адже кожен зайвий символ може звести нанівець ефект від реклами.

Шкафы-купе в Ростове-на-Дону

Фон зовнішньої реклами краще вибирати світлий або білий. Зображення повинно бути яскравим, але лаконічним – пов’язаним з рекламованим продуктом. Слоган також повинен бути пов’язаний з рекламованим предметом, крім того напис необхідно робити короткої, але напористою і запам’ятовується. Текст рекламного слогана фахівці рекомендують виконувати рубаними шрифтами, які легко сприймаються візуально.

Також фахівці рекомендують уникати негативного ефекту, який створюється при близькому розміщенні декількох рекламних щитів, коли реклама починає конкурувати між собою. Такий ефект отримав назву ефект клаттера.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *