Основні складові спа-програми

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

cpaВ наші дні буквально на кожному кроці пропонують пройти оздоровчу спа-програму. Але далеко не всі знайомі зі значенням цього терміна.

Загалом є кілька інтерпретацій слова «спа-програма». За однією версією термін спа походить від латинського «спарша», що означає «фонтануючий». За іншою версією термін спа розшифровується як абревіатура Санна про аква, що знову-таки в перекладі з латині означає «здоров’я за допомогою води». А дехто вважає, що слово пішло від найменування бельгійського курортного місця Спа. Адже саме воно знаменується оздоровчими програмами. Сьогодні Спа є провідним світовим центром, де практикується гідротерапія.

На сьогоднішній день словом спа називають джерело мінеральних вод, а також центр оздоровчої програми з використанням гідротерапії і басейну з гідромасажем. Основу спа-програм становлять різні водні процедури, такі як прийняття різного виду душа, ванн, сауни, бані.

Сюди ж відноситься і масаж зі спеціальними косметичними процедурами, що включають догляд за різними частинами тіла і волоссям. Оздоровчі спа-салони задіють фітотерапію, особливо популярне використання трав’яних чаїв, які надають сприятливий вплив на людське тіло.

Основним складовим спа-програми є спеціальне харчування. Меню складається відповідно двом основним критеріям – все приготоване і вживане має бути смачним і некалорійним. Складовим елементом спа-програми можна назвати і вживання вітамінних коктейлів, які є корисними для здоров’я, десертних страв, збагачених вітамінами. Також становить спа-програму ароматерапія.

Використовують в основному ефірні масла як індивідуально, так і в поєднанні з іншими засобами для догляду за тілом. Цим коштам притаманний косметичний і оздоровлюючий ефект. Використовують їх при масажі, обгортанні і приготуванні різних масок.

окажем профессиональную помощь в получении кредита спб грамотно и оперативно – подробности www.kreditnavigator.net

Між спа-програмами в різних салонах існує значні відмінності, що визначаються в основному цілями. Наприклад, програма може переслідувати мету оздоровлення організму, зменшення маси тіла, формування стрункої фігури або підвищення працездатності.

Різниться і тривалість спа-програми, зазвичай вона займає від першого до 4-х тижнів. А, наприклад, для легкого відновлення зовнішнього вигляду після важкої тижні розроблена спеціальна одноденна програма. Всі програми можна знайти в спеціальних спа-салонах, медичних центрах та оздоровчих комплексах.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *