Оригінальний рибний ресторан

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (20)У ресторанному бізнесі здивувати публіку досить складно. Іноді виникає відчуття, що всі оригінальні ідеї вже втілені в життя. Особливо це стосується великих міст. Проте варто на кілька годин зануритися в бездонні безодні інтернету, як звідти вивуджують дуже « апетитний » улов. Звичайно, так званий улов – це Ідея. Саме так, Ідея з великої літери. Як інакше назвеш потенційну можливість для дуже вигідного бізнесу ?

Наприклад, у нас цілком може прижитися унікальний проект рибного ресторану, вже втілений у Японії. Його суть в тому, що відвідувачам готують страви з риби, яку вони самі перед цим спіймали.

Ресторан « Zauo » (у перекладі « сиди і вудь » ) надзвичайно популярний. А все тому, що його власник дозволяє клієнтам ловити рибу. Біля ресторану встановлено певну кількість цистерн з водою. Перед входом до ресторану його службовці вручають клієнтам вудки і наживку. І починається азартна забава. До речі, риба в цистернах розсортована за вартістю, але не одного виду. Все-таки, без моменту непередбаченості гра виходить не така цікава.

Процес лову займає не дуже багато часу. Хоча далі відвідувачам слід ще почекати, поки шеф -кухар приготує замовлені страви з їх вилову. Слід сказати, що перелік можливих страв у меню чималий. І це не тільки смажена риба, але також суші, сукіякі, сашимі та інші делікатеси.

Всі ми люди, очевидно, на підсвідомому рівні хижаки. Тому з’їдати власний улов дуже приємно. Всього лише скориставшись цією особливістю людської натури, можна розгорнути оригінальний і прибутковий бізнес. Тим більше що первинні витрати на його розвиток цілком співмірні з вкладеннями в звичайний ресторан.
день метрологии

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *