Організація новорічних корпоративів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (16)Колись людей, що вміють організувати нестандартне захід, називали масовика-витівника. Сьогодні організацією свят займаються event -агентства. Проте проведення торжества в якості робочої обов’язки не завжди виливається в щось дійсно яскраве і вибуховий, що залишає після себе феєрверк позитивних емоцій. Насправді, «за бортом» event -індустрії залишається безліч неординарних особистостей, здатних створити щось набагато більш незвичайне, ніж офіціозні event – менеджери.

Організація новорічних корпоративів – відмінна можливість проявити свій творчий потенціал і кипучу енергію по максимуму. За великим рахунком, подібну діяльність, звичайно, можна розглядати тільки як додатковий вид заробітку. Але для багатьох людей це якраз і підійде.

Проведення новорічних корпоративів зараз практикує більшість компаній, тому нестачі в клієнтах точно не буде. Зрозуміло, якщо добре себе проявити. Неординарних ідей для новорічного корпоративу можна реалізувати масу. Традиційно популярні казкові перфоманси. Але під « казкою» можна мати на увазі і чисто дитячий сюжет «Ріпки » або « Колобка », і хитромудро – філософський «Аліси в Країні чудес». Великим попитом також користуються фантастичні сценарії, гламурні вечірки, а також свята, стилізовані під візит на екзотичні острови.

Успішним новорічний корпоратив може зробити якась незвичайна деталь. Наприклад, чому б не запропонувати гостям в ролі бармена артиста – акробата, який розливає шампанське, висячи вниз головою. Або взяти, та й влаштувати дискотеку в тиші. Суть ідеї в тому, що на вечірку запрошується кілька ді- джеїв. Гостям лунають навушники, і кожен сам вибирає, під яку музику йому танцювати. З боку це, звичайно, виглядає дуже забавно.

Если Вы живёте в Волгограде

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *