Оренда новорічних ялинок

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (17)Для великої кількості бізнесменів зимовий період – « не сезон ». Навесні, влітку і восени кипить робота, а взимку неминучий простий. З одного боку, начебто і непогано організувати для себе і своїх працівників відпустку. Але не на 3-5 місяців…

Очевидно, зимовий період хотілося б чимось заповнити і в цьому зв’язку прикладом відмінного сезонного бізнесу може бути оренда новорічних ялинок. На перший погляд здається, що таку річ, як новорічна ялинка, можуть собі дозволити придбати, практично, все. Однак мова йде не тільки про розмір допустимих витрат, але і про доцільність покупки. Наприклад, в умовах гуртожитку або знімною квартири купувати добротну штучну ялинку нерозумно. Її однозначно доведеться врешті свят викинути, так як зберігати ніде. А купувати дешевий китайський варіант, аби ялинка була в будинку, відверто не хочеться. Таким чином, ялинка на прокат для деяких людей може бути хорошим виходом з положення.

Крім простих обивателів послуга з оренди ялинок неодмінно зацікавить ще одну категорію споживачів. А саме – офісних службовців. Новорічне оформлення офісів у нас зараз вважається ознакою хорошого тону. Однак купівля ялинки, прикрас та електричних гірлянд, як і їх розвішування, лягає важким тягарем на плечі співробітників. У кращому випадку це все хоча б купується на гроші фірми, а не на кошти з власної кишені… Оренда ялинки явно обійдеться дешевше, та й прикрашати її не доведеться. Ялинка і вся інша новорічна атрибутика прибуде офіс і буде розвішана швидко і естетично.

Отже, бажаючих взяти ялинку на прокат явно знайдеться чимало. Щоб гарантовано не прогоріти і збільшити свій дохід, бажано до ялинки пропонувати супутні предмети: вже згадані гірлянди та прикраси, карнавальні костюми, великі лялькові фігури Діда Мороза і Снігуроньки.

Инвестируем и зарабатываем вместе

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *