Обслуговування і ремонт кондиціонерів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

air-conditioning-repairs-199x300У бізнесі діють ті ж закони, що і серед рибалок, які приходять до ставка порибалити. У ставку водяться і великі п’ятикілограмові коропи, і карасі з долоньку, і дрібнота трохи більше мізинця. Хтось купує дорогу снасть і налаштовується тільки на ловлю коропів, хтось, в принципі, не проти зловити коропа, але задовольняється і великими карасями, а хтось ловить ненажерливих мальків, про більше і не мріючи.

Зараз безліч власників осель відчуває потребу в установці кондиціонерів. В принципі, рівень доходів це дозволяє, хоча кондиціонер не можна назвати дешевим обладнанням. Бізнес з продажу кондиціонерів вимагає чималих вкладень, хоча і виручка очікується солідна. А от чи варто ще паралельно займатися і їх установкою ? Питання спірне. Багато бізнесменів установку, обслуговування та ремонт кондиціонерів вважають занадто « дрібною рибкою », щоб витрачати зусилля на її вилов. І тут як раз таки утворюється вільна бізнес- ніша для тих, хто готовий до хай не захмарним, але стабільним доходам.

Як відомо, навіть самий брендовий кондиціонер потребує сервісного облуговування, прочищення, заправки фреоном та перевірки двічі на рік. Але ж ще може виникнути ряд поломок. Найчастіші види ремонту : пошук витоку фреону, заміна плати управління, температурного датчика, пускача, конденсатора, демонтаж двигуна вентилятора, елементів холодильного контуру, заміна компресора, дренажного насоса. Найдорожчий вид ремонту – це заміна компресора, так як дана запчастина складає більше половини вартості кондиціонера.

Таким чином, необхідність в обслуговуванні і ремонті кондиціонерів виникає часто, тобто, попит на дану послугу, безсумнівно, великий. Найпростіше налагодити свій бізнес в даній сфері, домовившись з одним або декількома магазинами з продажу кондиціонерів, щоб їхні менеджери за певний відсоток направляли клієнтів. Але навіть якщо таку схему не вдасться реалізувати, клієнтів можна буде знайти по оголошеннях і за допомогою реклами.

Videomore.su

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *