«Няня на годину» – терміновий виклик няні додому

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

baby-sitterМаленька дитина, як відомо, вимагає денно і нічно батьківської уваги. Але у мам у період їх декретної відпустки бувають моменти, коли в екстреному порядку необхідно відлучиться з дому ( в магазин, до лікарні, в банк ), а дитину далеко не у всіх є з ким залишити. Бабусі й дідусі, прикладом, живуть в іншому місті або в селі, подруги на роботі… Тягти з собою дитину дуже незручно. Відмінний вихід із ситуації – найняти « няню на годину».

Сервіси за терміновим викликом няні не якесь карколомні нововведення. На заході подібну послугу надають дуже часто. Наприклад, згадаємо епізод з якої-небудь відомої сімейної комедії або мелодрами. Там мама з татом йдуть на романтичну вечерю, а дитину залишають з нянею -підлітком. Проте в нашій країні даний сервіс ще не дуже поширений. Тобто, відкрити агентство «Няня на годину» і добре на цьому заробити цілком реально. Подібні послуги будуть затребувані, зрозуміло, за умови, що про їх надання буде широко відомо. Тобто, починати необхідно з оголошень і реклами. Оголошення слід складати паралельно про наймання співробітників ( нянь ) та надання послуг.

Крім безпосередньо нянь можна найняти диспетчера, однак спочатку більш доцільно приймати замовлення самостійно. Перші контакти з клієнтами – найважливіші. Від них багато в чому буде залежати майбутнє бізнесу.

« Няні на годину» не обов’язково будуть проводити з дитиною час у нього вдома. За бажанням клієнта малюка можна повести на дитячий майданчик або в парк. За окремою домовленістю няня навіть може брати дитину до себе додому (якщо у неї є для цього умови). Можливо, співробітниками агентства і не стануть підлітки, як за кордоном. Але студентам такий вид підробітку цілком підійде. Як і тимчасово безробітним жінкам або пенсіонеркам.
Благоустройство балкона

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *