Нічого не встигаю або куди йде час.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

nichogo ne vstugajyЯк часто можна чути від знайомих, та й самим вимовляти – працюю, кручусь, а нічого не встигаю. І як же все встигнути ? Де б взяти зайвий час, якого так не вистачає на роботу, відпочинок і особисте життя, та й про здоров’я непогано б подбати. Якщо вам не вистачає часу, значить, ви його просто втрачаєте і причина тільки в вас, у ваших вчинках. Як встигати більше?

Ситуація 1. “Нічого не встигаю, багато що просто забуваю, спізнююся на ділові зустрічі і особисті побачення. На роботі начальство критикує, друзі посміюються, а незакінчені справи все більше ростуть і множаться “.

За браком часу і вічним поспіхом може ховатися неорганізованість, нерішучість і просто лінь. Важко виконати роботу в строк, якщо постійно відволікатися, якщо увага розсіяна, якщо потурати своїм настроєм.

 Адже з чого починається день багатьох офісних працівників. Багато хто навіть не усвідомлюють, скільки часу вони проводять в соціальних мережах. Багато хто вже починають день, заходячи в “Однокласники”, ” в Контакті “, або ж активно спілкуються в чаті. І це паралельно з основною роботою. Якщо ж відмовитися від звички одночасно працювати і розважати себе, то і робота буде виконана якісно, та й часу помітно додасться. Багато з подивом помічали, що в той час, коли в офісі або будинку не працював інтернет, їм вдавалося зробити у багато разів більше. Подивіться, чи не відтягуєте Чи ви початок роботи. Це треба відслідковувати, особливо якщо працюєте не в офісі, а вдома. Така розгойдування може займати не просто кілька хвилин, а від двох годин і до обіду. Ви просто заходите на улюблений сайт, а потім дивуєтеся, куди пішло час.

Якщо в офісі вас якось ще контролює строгий начальник, то працюючи у фрілансі, треба ставити перед собою конкретні завдання і терміни їх виконання. А як бонус можна і посидіти “В Контакті” або на улюбленому форумі жінок вебмайстрів. Ситуація 2. “Нічого не встигаю, хоча приходжу всіх раніше і йду всіх пізніше. Контролюю всю роботу і підлеглих. Весь офіс на моїх плечах “. Ви займаєте непогану посаду, але так втомлюєтеся, що і життя не радує. Нерідко людина сама ж і створює ситуації, при яких йому доводиться завантажувати себе справами і роботою. Він намагається тримати все під контролем, він не тільки контролює кожен крок своїх підлеглих, а й нерідко робить і переробляє за ними роботу.

Підсвідомо така людина хоче відчувати і показувати свою значимість, незамінність. Чи варто витрачати сили, щоб здаватися виглядати діловитою, можна процвітати і без цього. Перш за все, обмежте рамки робочого часу. Не варто приходити в офіс першої, а йти останньої. Якщо ваш годинник hublot показують кінець робочого дня – 18.00, то відкладіть всі справи до завтра. Відведіть робочий час, для роботи, а в інший час ніяких понаднормових, ніяких ділових дзвінків. Чи не переробляйте за співробітниками їх роботу. Якщо вас не влаштовує якість, попросіть переробити і надалі бути більш відповідальним.

 Але можливо ви недостатньо чітко формулюєте завдання або міняєте їх по кілька разів на дню. Запишіть в органайзері завдання і терміни виконання роботи для кожного підлеглого. Виділіть для себе кілька годин на тиждень для хобі, захоплень, догляду за собою, і чітко фіксуйте у своєму щоденнику ці години. як встигати вдома і на работеСітуація 3. Ви молода мама і нічого не встигаєте, в той час як інші за час відпустки по догляду за дитиною, встигають і шити, і в’язати, доглядати за дитиною, освоювати нові страви, спробувати себе в копірайтингу, вивчити ще одну мову, пройти які-небудь курси -онлайн. Що б почати встигати більше, ввечері перед відходом до сну визначте план справ на завтра. Це дозволити не упустити нічого важливого, закрутившись по господарству. Усі справи, завдання краще розбивати на кілька дрібних.

Дитина не завжди дасть вам багато часу, а так дивись, частина справи вже виконана. Не відмовляйтеся від благ цивілізації. Памперси, мікрохвильова піч, пароварка і скороварка заощадять і час і сили. Чистоту і порядок в будинку потрібно підтримувати щодня. При цьому витрачається мінімум зусиль, ніж витрачати потім цілий день на генеральне прибирання. Освоївши систему флай леді це робити зовсім неважко.

 Отже, щоб зрозуміти, як більше встигати треба з’ясувати, на що йде час. Потрібно протягом декількох днів записувати в блокнот буквально кожну справу, включаючи прийом їжі і перегляд телепередач. Будьте чесні перед собою відзначаючи початок і кінець. Не відмовляйтеся від допомоги вдома і на роботі, навіть якщо вам здається, що ви б зробили це краще. Дозволяйте собі відпочивати, відпочив і виспався людина встигне зробити більше.

Контролюйте час, проведений в Інтернеті. Не заводьте програму skype у момент включення комп’ютера, почекайте поки не виконаєте основну масу справ, адже це спілкування краде масу часу. Подумайте, як можна прискорити, автоматизувати процес. Іноді, працюють найпростіші рішення..

Строительство и ремонт

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Нічого не встигаю або куди йде час., 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *