Навіщо звертатися в мікрофінансові організації?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

138Враховуючи складність систем кредитування багатьох банків, мікро займ – це своєрідна паличка-виручалочка для споживачів у багатьох випадках. Приводів, щоб звернутися в мікрофінансову організацію, існує безліч, і про них і піде мова в даній статті.

Для більшого числа людей альтернативою банкам будуть мікрофінансові організацію в тому випадку, якщо у них погана кредитна історія, низький рівень заробітної плати або відсутність в даний момент постійного джерела доходу. У всіх банках позичальникові обов’язково доведеться надати немаленький пакет документів. Крім того, багато банків готові видавати кредити своїм клієнтам тільки в тому випадку, якщо їх заробітна плата не нижче рівня, визначеного банком. Додатково до всього, процедура підготовки документів та очікування підтвердження заявки може займати досить тривалий час, що не завжди зручно, в той час як мікрофінансові організації видають позику терміново, без необхідності готувати документи та довідки.

Компанії, що пропонують послуги такого роду, застосовують спрощену систему перевірки, що і дозволяє позичальникам отримувати свої гроші набагато швидше, ніж якби вони зверталися в банк за кредитом. Деякі компанії застосовують досить нетипові способи перевірки надійності своїх клієнтів – ретельно аналізують їх акаунти в соціальних мережах. На думку керівника однієї з таких компаній, це дає можливість подивитися на потенційного позичальника з різних сторін і вирішити, чи буде співпраця з ним надійним і чи зможе він в термін погасити заборгованість.

Ще один поширений випадок – це коли споживач збирається здійснити якусь покупку (придбати телевізор, холодильник, пральну машину і т.д.), але у нього не вистачає грошей, а зарплата ще не скоро. У цьому випадку йому немає сенсу оформляти кредит в банку, оскільки велика сума йому не потрібна, він зацікавлений у короткостроковому співпрацю. У такій ситуації звернення до мікрофінансову організацію буде дуже вигідним для нього, оскільки їх послуги як раз і орієнтовані на короткострокове співробітництво, при цьому відсоток, що стягується за послуги, для споживача буде незначний.

Якщо у вас теж виникли непередбачені витрати і вам терміново потрібні гроші, то не поспішайте звертатися в першу-ліпшу організацію. Уважно вивчіть умови співпраці, терміни надання грошей, процентні ставки. Дізнайтеся, чи були незадоволені клієнти. Ці заходи необхідні для того, щоб уберегти себе від шахраїв.

отжимания на брусьях с нуля

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *