На які професії варто подивитися?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

profesijaЗа якими параметрами на даний момент обирають професію? Для багатьох найважливіше, щоб робота була цікавою або як мінімум ненудною. Для багатьох важливим є досить високий статус у суспільстві. Для більшості, хто обирає професію, существенен фінансовий фактор, можливість мати хорошу зарплату.

Хто на даний момент у нас з працівників найбільш високооплачуваний? На які професії варто подивитися?

На 1 місці – майстри it-технологій. Програмісти, начальники проектів, системні адміністратори, розробники програм – на ринку праці вони стабільно популярні.

Зарплата (якщо дивитися на середні дані, десь близько 1000 доларів / міс.). Багато в чому залежить від професіоналізму, обумовленою кваліфікацією.

Новости Харькова

На 2 місці – топ-менеджери, директори. Показник оплати їх праці десь як у “айтішників”, але тут реальні цифри визначаються організацією, де працює працівник.

3 місце займають начальники відділів. Маючи високі проф. якості, працівник, який претендує на керівну посаду, цілком може розраховувати на зарплату більше ніж 900 доларів. Щомісяця.

4 місце в записах найбільш високооплачуваних працівників займають маркетологи (місячна зарплата – десь близько 800 доларів).

В Америці, судячи з інформації журналу Форбс, список найбільш високооплачуваних професій відкривають представники медицини – вони займають перші дев’ять позицій.

Серед них лідирують лікарі-анестезіологи (річний дохід – 193 тисяч доларів.). І тільки десяту позицію займають управлінці (151400 доларів / рік).

Чи можуть професії доставляти почуття “підйому”? Соціологи США теж провели опитування і склали десятку найбільш “радісних” професій.

Нижче розміщено 10 професій, які збільшують тонус:

1. Священнослужитель.

2. Пожежний.

3. Фізіотерапевт.

4. Письменник.

5. Учитель спецшколи.

6. Викладач.

7. Керуючий навчального закладу.

8. Художник і скульптор.

9. Психолог.

10. Спеціаліст, що надає послуги в області безпеки.

У нас проведені дослідження найбільш стресових професій. На 1 місці даного списку – управлінці та представники малого бізнесу.

Час від часу працюють в напрузі журналісти. У групі ризику крім цього викладачі, доктора, спортивні тренери, працівники поліції, шофери таксі, авіаційні диспетчери, оператори АЕС, пілоти.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
На які професії варто подивитися?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *