Мийка VIP-машин

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (12)Бізнес ідея, яку я пропоную, полягає в тому, щоб відкрити компанію з миття та полірування VIP- машин. Завдання компанії – зробити так, щоб минулий мийку і полірування автомобіль виглядав краще, ніж новий, тільки що зійшов з конвеєра. Часта мийка автомашини – це кращий спосіб, що дозволяє зберегти, а також і продовжити її зовнішній вигляд. Якщо допускати щоб ​​забруднення довго залишалися на поверхні, то їх руйнівний вплив може несприятливо позначитися на зовнішньому вигляді автомобіля. Особливу небезпеку представляють такі види забруднень як частинки сажі, дорожня сіль, сліди від комах і пташиний послід.

Організація такої бізнес послуги напевно буде затребуваною, оскільки кількість дорогих автомобілів неухильно зростає. Перелік послуг, що надаються може виглядати наступним чином : миття шампунем – поліролью із запахом яблуні, воскування полімерним воском із запахом вишні, сушка – обдув повітрям, а, також протирання м’якою замшею. Для попереднього миття застосовується високопінний нано очищувач, до складу, якого входять сповільнювачі корозії. Під час основної мийки використовується нано шампунь з високим блиском. З метою довготривалого захисту корпусу автомобіля застосовується високоякісний віск із захистом від ультрафіолетових променів.

Час, необхідний на отримання всього комплексу послуг з миття та полірування VIP -машин не більше 20 хвилин. Рекомендована періодичність послуги – один раз на тиждень. Застосування новітніх полиролей надійно захистять лакофарбове покриття автомобіля з гарантованою якістю. Ця послуга виконується за 30 хвилин. Рекомендована періодичність – один раз на три місяці.

Не знаете где можно найти и скачать angry birds бесплатно на свой компьютер? Приходите к нам, у нас самые последние версии популярной игры, которые скачать можно бесплатно и без регистрации.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *