Мийка машин в бікіні

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (4)Всім відомо, що в роботі автомобільних виставок беруть участь дівчата з модельних агентств. Мета зрозуміла : таким чином, господарі автосалонів хочуть привернути увагу до автомобілів. А, що може бути красивіше жінки, спершись на капот шикарного авто ? Бізнес ідея, яку я пропоную, також пов’язана з жіночою красою і автомашинами, а точніше – з мийкою автомашин.

Як Ви подивіться на те, щоб Вашу машину помила дівчина в бікіні? Звичайно, важко повірити, що жінка впорається з роботою на автомийці краще чоловіки. Вся чорну роботу з миття машини виконують молоді хлопці в рукавицях, ну, а дівчата в бікіні на заключному етапі домиваться вже практично чисту машину. Швидше за все, це можна назвати імітацією. Мийка машин в бікіні – бізнес, який можливий лише в теплу пору року. Навряд чи яка дівчина захоче з’явитися на автомийці в бікіні взимку, нехай навіть і в опалювальному приміщенні.

До речі, за моїми підрахунками вартість послуг з миття машин в бікіні буде не набагато перевищувати вартість звичайної автомийки. Я думаю, що за таке задоволення з клієнтів можна брати на 20-25 % більше, ніж зазвичай.

Киммерийцы в Крыму.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *