Мобільний банкінг

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

мобілВажко сьогодні уявити собі жителя таких країн , як Японія або Південна Корея , що не використовує послуги мобільного банку . Стільниковий телефон в цих прогресивних країнах вже давно об’єднує в собі функції персонального комп’ютера , засоби зв’язку та електронного гаманця.

Що таке мобільний банкінг , і які він має переваги ?

Завдяки мобільному банкінгу клієнт може здійснювати операції зі своїм банківським рахунком і вкладами без відвідування банку . Для клієнта такий сервіс набагато зручніше традиційних форм , як заявляє Андрій Березіцкій , директор Netwalker , B4B Group .

Переваги грунтуються на особливостях мобільних послуг : за допомогою мобільного сервісу можна легко встановити з клієнтом персональний контакт. У випадку роботи через Інтернет- банк увагу клієнта розсіюється , він постійно відволікається на безліч сторонніх об’єктів , які може сприймати на екрані свого монітора. Мобільний телефон , навпаки , забезпечує високу концентрацію уваги. Він також володіє більш високим ступенем захисту персональних даних , ніж комп’ютер .

Важлива перевага мобільного банкінгу : його доступність. У нашій країні рівень поширення інтернету та персональних комп’ютерів до цих пір залишається вельми невисоким , а ось рівень поширення стільникового зв’язку серед населення наближається до позначки в 100 %. Сьогодні телефон є у кожного члена сім’ї.

Як засіб комунікації телефон може забезпечити більш високі гарантії безпеки , оскільки в даному випадку ризик , що стільниковим телефоном клієнта може скористатися стороння людина , істотно нижче. Крім того , в мобільному телефоні легко можна налаштувати декілька різних ступенів захисту таким чином , що навіть якщо трубка виявиться в чужих руках , здійснити несанкціоновану транзакцію все одно не вдасться.

Ще один важливий аргумент на користь мобільного банкінгу – це його поширеність серед молоді , яка поки не поспішає користуватися послугами банків . Молодому поколінню , звиклому з малих років до спілкування за допомогою мобільних телефонів , банківська структура здається занадто складною. Завдяки звичній для молодого покоління системі комунікацій , мобільний банкінг сприяє залученню цієї групи потенційних клієнтів.

Мгновенный кредит

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *