Метод Мартингейла на форексі

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

forex mФорекс мартінгейлНа валютній біржі Форекс існує безліч стратегій управління капіталом, одна з цих стратегій – форекс мартінгейл.

Найбільш зручно розглядати форекс мартінрейл на прикладі гри в рулетку, по суті саме зі світу грального бізнесу і прийшов на форекс цей метод. Отже, в чому ж полягає метод матрінгейла на форексі?

Як ви знаєте, гра на рулетці можлива двома способами: ставка на випала цифру і ставка на варіантність випадіння, коли з запропонованої пари вибирається один варіант (чет / непар, червоне / чорне). Випадковий вибір одного варіанта з двох в народі називається 50 на 50 (50/50). Метод Мартінгейла на форексі також працює за принципом 50 на 50.

При цьому, використання даного методу в чисту на валютному ринку може принести до повного краху. Так в чому ж принцип дії настільки суперечливого методу?

Суть прийому при грі на рулеті.
Беремо мінімально допустиму ставку і ставимо її на один з варіантів, припустимо «чорне». При програші повторюємо свою ставку на «чорне», одночасно подвоюючи її. Повторюємо так до тих пір, поки не випаде необхідний колір. Ціна програшу: мінімальна ставка, помножена на кількість запусків кульки в рулетці. Чим довше триватиме процес вгадування, тим більшу суму грошей ви витратите, а виграш завжди залишається незмінним – + мінімальна ставка. «Викупивши» свою ставку на «чорному» починаємо заново, з мінімальної ставки.

Метод Мартінгейла на форекс.
Схема «ігри» залишається колишньою, тільки в ролі варіанту «вгадування» виступає не колір поля, а лот. Відповідно, в результаті програшу, ми закладаємо подвоєну ціну на лот. Форекс мартінгейл – досить зручна стратегія, коли справа стосується мікросчетов. Однак постійна робота даним методом може привести до повної поразки, якщо у вас в активі не опиниться необхідної суми для покриття подвоєною «ставки» на лот. Якщо ж ваші «гри» затягнуться, то ROI (відсоток повернення капіталу) може практично звестися до нуля.

На валютному ринку паралельно існує і ще один Метод Мартінгейла на форекс, так званий м’який мартінгейл. Чим він принципово відрізняється? Суть роботи з даної стратегії залишається колишньою, змінюються тільки числові значення «ставок» на виграш чи програш. Так, збільшення ставки на програв лот відбувається не в два рази, а на певну кількість відсотків, відповідно на цей же відсоток зменшуємо і виграв лот. Даний Метод Мартінгейла на форекс менш збитковий і дає можливість «відігратися» за наявності менших грошей на рахунку, тобто існує велика ймовірність отримання в підсумку прибутку від угоди.

Таким чином, можна зробити висновок, що використання Форекс мартінгейл як постійний метод роботи на валютній біржі, може призвести до повної поразки. Однак включення даного методу в свою стратегію виграшу на валютному ринку дає нам можливість при необхідності скористатися даним інструментом.

Как накрутить читателей в твиттере.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Метод Мартингейла на форексі, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *