Меблювання квартири

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)

images (6)На жаль, всі наші квартири в багатоповерхових будинках об’єднує одна риса – безликість. І будинки схожі, і під’їзди і внутрішнє оздоблення квартир. Але ж кожному хочеться, щоб його житло носило нотки індивідуальності – і підприємцю, ведучому бізнес, і державному службовцю і робочому місцевого заводу. Всім хочеться, щоб ” наша фортеця» відображала наш внутрішній світ, служила дзеркалом наших уподобань, бажань і думок.

Реалізувати ці помисли можна за допомогою вдалої меблювання квартири. Але все впирається в площу Вашої квартири. Перед тим, як купувати меблі для квартири, треба гарненько все зважити. Наприклад, мало знати, що комп’ютерні столи купити можна в спеціалізованому магазині, треба розрахувати його розміри, визначитися, в якому саме місці Вашої квартири він стоятиме.

Сьогодні в кожному місті існують різні дизайнерські фірми, що займаються меблюванням квартир. Будь, запропонована ними бізнес ідея, врахує всі Ваші побажання. Їх рекомендації ще не зашкодили нікому. З ними Ви можете обговорити все, що стосується якості меблів, її габаритів і місця установки.

До речі, якщо у Вас є старовинна антикварні меблі, не поспішайте викидати її на смітник. Антикваріат завжди в ціні! В умілих руках художників- реставраторів вона заграє новими фарбами, і після реконструкції буде виглядати як нова. А Ваші гості, приходячи в Ваш дім, навіть не здогадаються, що меблі ця пережила вже не одне покоління власників.

Особливу увагу слід звернути на крісла, ліжка і дивани. Їх якість безпосередньо впливає на зручність у використанні і наше здоров’я. Для того щоб меблі виглядала красивою, вибрати і розмістити предмети треба таким чином, щоб розміри меблів відповідали площі, обсягу житлової площі та розмірам людини.

І, ще. Намагайтеся вибирати меблі, яка відповідала б Вашому характеру, психологічного самовідчуттю. Тоді Вам вдасться зробити Ваш будинок затишним, теплим і гостинним.

Кинотеатр “Энигма”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Меблювання квартири, 4.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *