MasterCard або Visa

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

каритаMasterCard і Visa – платіжні системи , у яких на перший погляд немає основних відмінностей . Однак експерти стверджують , що навіть непомітна на перший погляд різниця може бути вирішальною. Вони згодні з тим , що дані платіжні системи – зручні фінансові інструменти і відмінно підходять для всіх клієнтів.

Наталія Васильєва ( Совкомбанк ) , стверджує , що ці платіжні системи в однаковій мірі гарні для розрахунків в інтернеті і по всьому світу. Відмінності присутні серед додаткових опцій в преміальному сегменті , наприклад медична страховка , консьєрж-сервіс , юридичні послуги та ін А ці опції залежать від банку – емітента картки .

За словами Леоніда Курашова ( Хоум Кредит) системи рознятся позиціонуванням продуктових лінійок , додатковими сервісами та знижками для клієнтів. І додає , що важко дати повною мірою рекомендації щодо вибору однієї з них , так як і MasterCard , і Visa весь час покращують зручність і безпеку платежів .

Важливим є і процесинг платежів по банківських картах . Адже безпека ваших перекладів дуже важлива, і за допомогою платіжного шлюзу RegularPay її можна убезпечити . На сайті regularpay.com ви можете дізнатися детальнішу інформацію про Процессинг банківських карт за допомогою шлюзу RegularPay .

І перша , і друга платіжна система однаково хороша і безпечна для інтернет- покупок. Олег Барановський ( Банк розрахунків і заощаджень) пояснює , що у карт є своя захист – додатковий перевірочний код: VbV у Visa і SecureCode у MasterCard. Він зазначений на карті банком- емітентом і вводиться при розрахунках в інтернеті . Експерт рекомендує використовувати окрему карту для даних цілей і гроші перекладати безпосередньо перед операцією. Це дозволить підвищити рівень безпеки.

І одна , і інша платіжна система має приблизно однаковий функціонал. Різниця помітна при відвідуванні іншої країни. Використання банківської карти тієї чи іншої системи може скоротити витрати при конвертації валют .

І Visa , і MasterCard були засновані в США . Остання підписала договір з європейською системою Eurocard . Павло Шубін (С банк) , розповідає , що саме тому раніше було зручніше використовувати в Європі MasterCard , а в США – Visa . Зараз обидві системи – міжнародні і використовуються скрізь. Ось тільки долар є основною валютою для Visa , а долар і євро – для MasterCard. І це єдина відмінність . Так як валютою рахунку може бути рубль , євро , долар , то різниця при конверсійних операціях зрівнюється .

Олег Барановський такої ж думки про цих двох системах . Згідно його рекомендацій на території Росії підійде карта будь-якої платіжної системи . А от якщо людина часто подорожує в Сполучених штатах Америки , Канаді , Латинській Америці , Австралії , Домінікані , Таїланді , то доцільно мати карту Visa , а якщо в Європі , Кубі , Африці – карту MasterCard.

З Олегом Барановським згодна і Наталія Бендеріна (Міжнародний банк розвитку) . Ще вона радить тим , хто часто подорожує , відкривати одночасно карту Visa і карту MasterCard , які можуть бути прикріплені до одного розрахунковому рахунку , що дозволить розраховуватися однієї з них залежно від ситуації і країни знаходження.

Облигации

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *