Маніпуляції у діловому спілкуванні

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

8У підставі будь-якої взаємодії між людьми знаходиться спілкування. При ефективному використанні спеціальних технік під час такої взаємодії можна досягти помітних результатів у кар’єрі та бізнесі, а правильне використання маніпуляцій при діловому спілкуванні допомагає швидкому досягненню бажаної мети.

Основні стратегії маніпулювання при діловому спілкуванні

Будь маніпулятор, перед участю в ділових переговорах, спочатку планує власну стратегію поведінки і стратегію розвитку переговорів. Теж стосується і спілкування в Інтернеті, де на сегоднішній день спілкуються багато людей. На сайті lady-alt.ru ви можете дізнатися детальнішу інформацію про спілкування в Інтернеті для бізнесменів.

У стратегії проведення переговорів налічують п’ять головних частин:

1. Маскування основних намірів, яка допомагає маніпулятору приховати від співрозмовників ті факти, що їм, співрозмовником, ретельно цікавляться.
2. Подання співрозмовника як якимось неживим об’єктом допомагає зробити маніпуляцію універсальною.
3. Вибір слабкої сторони у об’єкта маніпулювання допомагає легко домогтися позитивного результату. Це можуть бути всілякі страхи опонента – втрата авторитету, власна значимість і т.д..
4. Маніпулювання вихідною інформацією може представити вихідні дані таким чином, що її реальний сенс змінюється через перебільшень, замовчування і т.д.
5. Спосіб впливу на опонента – вербальний і невербальний. Основними техніками голосового маніпулювання при діловому спілкуванні будуть лестощі і компліменти, а при невербальної техніці широко використовуються жести, міміку, зовнішній вигляд.

Способи впливу на опонентів при діловому спілкуванні

1. Доведення, будучи способом впливу, означає надання опонентові строгих аргументованих доводів, які схиляють його до прийняття потрібного рішення.
2. Переконання грунтується на логічних пропозиціях, які підкріплені емоційним пресингом, де основну роль відіграють ключові факти.
3. Навіювання дуже часто використовують авторитетні люди, коли за допомогою власного статусу маніпулятор впроваджує емоційний пресинг.
4. Наслідування – підстроювання під об’єкт маніпуляції, коли опонент починає несвідомо слідувати за маніпулятором і погоджуватися з ним ..
5. Зараження – провокація у опонента такого ж психологічного стану, як і у маніпулює ..
6. Ігнорування – спеціальне неувага до об’єкта для заподіяння йому психологічного дискомфорту.
7. Примус – самий крайній спосіб, заснований на шантаж та залякування ..

Крім вищевказаних способів маніпулювання при діловому спілкуванні необхідно використовувати різні прийоми маніпулювання, за допомогою яких співрозмовник буде виведений з рівноваги. Дані прийоми знаходяться в широкому застосуванні у професіоналів маніпуляції, Будь-який такий прийом має кінцеву мету, а при використанні великої кількості таких прийомів одночасно сприяє досягненню наміченої мети.

Кількість маніпулятивних прийомів величезна безліч і використання їх в певній ситуації, відповідно залежить від даної ситуації, поставленої мети та учасників спілкування.

Универсальный ресурс для девушек на котором достаточное много интересной информации.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *