Майстерня по ремонту мобільних телефонів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаженняБізнес ідея з відкриття майстерні з ремонту мобільних телефонів, звичайно, не нова. Тим не менш, цей бізнес може бути прибутковою справою, оскільки число мобільних телефонів постійно зростає, з’являються все нові і нові моделі, які потребують заміни карти пам’яті microsd або іншому складному ремонті.

Може здатися, що в даній сфері всі ніші вже забиті, і влізти на цей ринок просто неможливо. На щастя, поки це не так, і ще є можливість зайняти своє гідне місце під сонцем. Як і будь-яка техніка, мобільні телефони мають властивість виходити з ладу. Треба сказати, що не завжди з вини виробника. Дуже часто доводиться чути історії про мобільник, уроненний господарем в унітаз, після чого він, природно перестав працювати. Волога проникла, треба сушити. Словом, клієнтів на наш вік вистачить.

Вы можете подобрать элегантное платье на сайте женская одежда из Италии по адресу http://look-4-you.ru

Для того щоб відкрити майстерню з ремонту мобільних телефонів, Вам не буде потрібно отримувати жодних сертифікатів. Надання цього виду послуг є одним з пунктів у переліку побутових послуг населенню. Установка контрольно -касового апарата не знадобиться. Поки що це є бажаним, але не обов’язковою умовою ведення діяльності.

Перше з чого треба почати – пройти процедуру реєстрації як індивідуального підприємця. Після чого, приступити до купівлі ремонтного обладнання та знайти майстра, який би здійснював ремонт. Втім, якщо Ви розбираєтеся і самі можете робити ремонт власноруч, можна обійтися без залучення найманого працівника, що принесе деяку економію на заробітній платі.

Ось приблизний перелік обладнання, який Вам обов’язково знадобиться вже на старті Вашої діяльності :

1. Викрутки, пінцети та інші інструменти для розтину мобільних телефонів.

2. Паяльна станція з сушильним феном.

3. Набір кабелів і UFS для заміни програмного забезпечення.

4. Блок живлення.

5. Ультразвукова ванна.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *