Майстер по ремонту автомагнітол

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (61)Сьогодні важко уявити собі сучасний автомобіль без сучасної та потужної автомагнітоли. Погодьтеся, магнітола pioneer – основа всієї акустичної системи в автомобілі. Від її якості залежить абсолютно все, що пов’язано з цією системою. Автомагнітола здатна забезпечити максимально якісне відтворення музики. Головна роль автомагнітоли – приносити естетичне задоволення господареві автомашини.

Переважна більшість автовласників проводить у своєму авто більш ніж півгодини на день. І, практично у кожного під час руху звучить музика різних жанрів і виконавців, хтось слухає останні новини, а комусь важливий прогноз Гідрометцентру. Все настільки до цього звикли, що ніхто вже не представляє пересування по дорозі в повній тиші і без музичного супроводу.

А, якщо уявити, що автомагнітола зламалася ? Що робити ? Як пережити болісну і « гучну » тишу ? На допомогу прийде майстер з ремонту автомагнітол. Суть пропонованої мною бізнес ідеї полягає в наданні послуг нещасним автолюбителям, позбавленим можливості слухати улюблену музику в машині.

Що для цього знадобиться ? Насамперед, знання основ електротехніки та досвід роботи з радіоелектронікою. Поломки можуть виникнути зовсім різні : не читається диск, збиті настройки при відтворенні звуку і т.д. Якщо Вам вже доводилося мати справу з подібною технікою, то Ви сміливо можете приступати до пошуку клієнтів.

Почати можна з розміщення оголошень в місцевих засобах масової інформації, Інтернеті. Доцільно, розвісити оголошення біля автомайстерень, автомийок, автозаправних станцій і автосервісів. Думаю, що варто вступити в контакт з працівниками цих підприємств і заявити про себе, як про майстра на всі руки, який змусить заграти замовкнути автомагнітолу.

У нас вы можете найти и софт бесплатно скачать для компьютера без регистрации и смс. Заходите и качайте только отборные программы для компьютера 2013 и 2014 года.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *