Курси водіння для жінок

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

driving-school-womenУ дитинстві хлопчики грають в машинки, а дівчатка – в ляльки. Це не означає, що жінки не пристосовані до водіння автомобілів. Мовляв, не жіноча це справа. Це поширене чоловіче твердження виявилося міфом. Статистика ДТП однозначна: жінки значно рідше за чоловіків виявляються замішані в аваріях на дорозі. Можливо, вся справа в психологічних відмінностях підлог. Чоловік скаже: Не буду я ходити на ці курси водіння, а просто куплю права і буду їздити. Жінка так не може. У даному випадку виявляється, що почуття відповідальності у представниць слабкої статі вище, ніж у чоловіків.

На цьому й грунтується моя бізнес ідея – організувати курси водіння для жінок. Причому, я маю на увазі не звичайну автошколу, до якої всі звикли. Я хочу навчати жінок саме водінню, а правила дорожнього руху вони нехай вчать, де хочуть. Відразу обмовлюся, що мої курси не для всіх ! Буду радий бачити у себе тільки тих дам, які дійсно хочуть навчитися водити машину. Слово «хочуть » тут ключове !

На жаль, сама ідея навчання водінню в нашій країні спочатку порочна і невірна. «Вчителі » не зацікавлені в передачі всіх знань, які у них є. У мене немає сумнівів, що такі знання і досвід є. А, «учні» теж особливо не паряться і не вимагають, щоб наставники передавали свій досвід і навички. Всім так вигідно, на жаль. А в результаті аварії на дорогах, покручені автомобілі, травми і трупи.

Для того щоб жінці навчитися водити автомобіль, їй доведеться подолати власні страхи, якими страждають як прості жінки, так і бізнес леді. Найбільше вони бояться дорожньо -транспортних пригод. Але, якщо водити акуратно, то ризик опинитися учасником ДТП мінімальний. Крім того, лякають інші автомобілі. Моє завдання, як інструктора – переконати жінку, що оточуючі автомобілі не вороги і не ставлять метою створити аварійну ситуацію на дорозі. Терпіння, наполегливість і рішучість допоможуть жінці оволодіти мистецтвом водіння.

Юридический центр Pravogroup Споры в сфере взыскания задолженности, налогообложения, лизинга, административной ответственности, споры со страховыми компаниями

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *