Куди вигідно вкласти гроші?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

1Куди вкласти гроші? Це питання задають собі мільйони людей у всьому світі. Кожному з нас, за наявності фінансових коштів, хочеться отримувати ще й так званий «пасивний дохід». У кожного є бажання гребти гроші лопатою, але при цьому не працювати, та й взагалі не затрачати ніяких зусиль.

Але куди вигідно вкласти гроші, насправді, мало, хто знає. А, якщо і знають, то особливо не поширюються. Напевно, це правильно. Але, навіть за наявності великої кількості грошей, ще далеко не факт, що ви опинитеся у великому плюсі.

Куди вкласти гроші, щоб відсотки впевнено капали вас у кишеню, щоб «кровні крутилися», знайти не так просто. Розглянемо найпоширеніші варіанти, від яких вже точно не варто відмовлятися, якщо ви не визначилися, куди вигідно вкласти гроші.

Перше, що спадає на думку, коли міркуєш над тим, куди вкласти гроші – це нерухомість. Тисячі людей змогли «сколотити» свій капітал саме завдяки інвестиціям у нерухомість. Насправді, схема дуже банальна, але при цьому дієва. Ви купуєте кілька будівельних об’єктів, наприклад, квартир, і спокійно здаєте їх в оренду. З кожного квадратного метра вам просто капають гроші в кишеню. А ви абсолютно нічого не робите, і отримуєте прибуток, причому дуже істотну.

Куди вигідно вкласти гроші? На це питання ми вже відповіли. Плюси таких інвестицій ми описувати не будемо, вони отже лежать на поверхні. А ось єдиний мінус – це невпевненість у завтрашньому дні. Ні, квартири навряд чи різко подешевшають, але не забувайте, в якій країні ми живемо. Тут за один день може відбутися все, що завгодно.

Можна вкласти гроші у бізнес. Знову ж, дивлячись який сферою діяльності ви збираєтеся займатися і скільки у вас грошей. До плюсів подібних інвестицій ми можемо віднести можливість заробити велика кількість фінансових коштів, підвищений інтерес до справи. Мінуси очевидні. Строительные услуги http://kam-spb.ru отличный опыт.
Ризик «прогоріти» дуже великий. Особливо, якщо Ви не дуже добре розбираєтеся в бізнесі, економіці та фінансах. Та й партнери вас можуть просто «кинути». Не забуваємо і про велику кількість державних контролюючих органів, які «заб’ють» голову так, що не будеш радий ніяким грошам.

Багато людей інвестують гроші в дорогоцінні метали. Правда, сьогодні цей вид інвестицій не користується такою великою популярністю, як кілька десятиліть тому. Сьогодні статистика підказує, що вкладати гроші, наприклад, в золото, не дуже вигідно. Принаймні, є більш вірні способи «підняти» свій капітал. Та й знати ринок дорогоцінних металів просто необхідно, щоб відразу не «прогоріти».

Найцікавіший вид інвестицій – це вкласти гроші … в самого себе. Звичайно, якщо ви володієте якимось талантом. Можливо, вкладати гроші в себе коханого – це якесь баловство. Тим більше, що прибуток, якщо і прийде, то нескоро. Може бути і так. Але живемо то ми один раз. А хочеться спробувати все, і відчути себе справжнім «королем світу». Пафосно, але вірно. Вкладайте на здоров’я!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *